• Sestdiena, 2021. gada 24. jūlijs
  • Vārda diena: Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne, Kristīna
  • Rīgā skaidrs, +15 °C, Z vējš, 1m/s
LSM Bērnistaba

V.I.P. 15. marts. Fināls

V.I.P.

Marta vidū erudīcijas spēles VIP būs viens no pozitīvākajiem un atraktīvākajiem fināliem – draudzīga spēle ar radošo jomu pārstāvjiem. Pie spēles vadītāja Uģa Joksta būs radošā apvienība Spiediens ar kapteini Krišjāni Cauni, un Brīvrunu projekts kapteiņa Edgara Gertnera vadībā.

Dalībnieki:

Krišjānis Caune – komandas kapteinis. Apvienības producents, reizēm arī aktieris. Uz skatuves kopš 2007.gada. Pārstāvējis Latviju starptautiskos improvizācijas festivālos. Ikdienā uzņēmējs. Latvijas čempions autosportā un pirmais latvietis, kurš startējis prestižajās sacensībās „Parīze–Dakara”.

Līga Kausa – trupas pamatsastāvā no 2010. gada. Pārstāvējusi Latviju Starptautiskajā improvizācijas festivālā Barselonā. Kopš sevi atceras dejo tautiskās dejas un regulāri kā dalībniece bauda Dziesmu un deju svētku elpu. Līgas ikdiena ir saistīta ar reklāmu, jo pamatdarbs ir reklāmas ierakstu studijā ar muzikālu ievirzi.

Mārtiņš Kozlovskis jeb Kozmens – uz skatuves jau no skolas gadiem. Savus pirmos soļus improvizācijā spēris pie Ligitas Smildziņas un klubā „Hamlets”. Piedalījies dažādos radošos projektos. Bijis radio NABA DJ un rīta programmas vadītājs. Grupas «Rīta stienis» solists. Pasākumu nozares izcilības balvas Lauru LAPPA apbalvošanas ceremonijas laureāts nominācijā «Izcilākais pasākuma vadītājs» (2018). Nesenā LTV seriāla „Nopietni?” galvenās lomas atveidotājs.


Edgars Gertners – Brīvrunu Projekta komandas kapteinis. Skatuves vārds ir Sniegs. Ikdienā strādā ar radošiem projektiem – reklāmām, scenārijiem; brīvajā laikā patīk pastaigas un skriešana. Ar kājām apgājis apkārt Monblānam.

Kārlis Pauls Šēnhofs – viens no Latvijas ātrākajiem reperiem, izdevis vairākus albumus un ikdienā pārstāv gan Brīvrunu Projektu, gan repa kustību Kreisais Krasts. Aizraujas ar filozofiju un cer ar mūziku iekarot pasauli. 

Arvis Zirnītis – punktuāls un atbildīgs. Brīvrunu Projektā atbild par termiņu ievērošanu. Skatuves vārds Zirnis. Ikdienā veic racionālu darbu, taču, kad paņem rokā mikrofonu, radošums līst pāri malām.

Komentāri (4)

Ivars Mauriņš
Ko nu tur nīgroties? Varbūt, ka pašam izdevās dažās sekundēs tikt pie atbildes 666?
Un Joksts pēc tā vēl kaut kad piesolīs, ka ņemami ir 3000?
Neizslēdzu, jo "laimīgie" viņaprāt taču ir tie, kam 1.numurs...
Par pārējo - ASV popkultūra dominēs, kamēr jautājumus stādīs kaut kāds "talantīgs" jaunpienācējs.
Dāvis Burmeisters
Tiešām? pirmais skats, pirms vispār sac skatīties raidījumu ir ar devītā jautājuma punktiem? vai tiešām nav neviena cita, kuru izvēlēties, lai, piemēram es, jau nezinātu,cik komandām bus punktu pie devītā jautājuma,pirms vispār ko skatos?
Gita Morris Vāgenheima
Žēl, ka nevarēju būt pirmās komandas sastāvā - būtu vinnējuši visus trīs tūkstošus! Pirmā tāda uzvara manā VIP dīvānspēlētājas pieredzē... (Nu "Valmieras puikas" un "mizloznīti" gan latviešu cilvēkiem būtu vajadzējis atpazīt acumirklī, jo kurš tad cits visā plašajā pasaulē lai tos atpazītu, ja ne mēs?... Un tenors Antoņenko arī ir bijis ziņās kā Otello lomas izpildītājs Ņujorkas Metropoles operā.)
Aivis Vaļulis
Ai, ai, ai, atkal jau sagaidāms Mauriņa kunga nīgrais komentārs...

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

V.I.P. 5. jūlijs. Fināls

V.I.P.

V.I.P. 28. jūnijs. Otrais pusfināls 1

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 5. jūlijs. Fināls 1

V.I.P.

V.I.P. 21. jūnijs. Pirmais pusfināls 2

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 28. jūnijs. Otrais pusfināls

V.I.P.