Marta vidū erudīcijas spēles VIP būs viens no pozitīvākajiem un atraktīvākajiem fināliem – draudzīga spēle ar radošo jomu pārstāvjiem. Pie spēles vadītāja Uģa Joksta būs radošā apvienība Spiediens ar kapteini Krišjāni Cauni, un Brīvrunu projekts kapteiņa Edgara Gertnera vadībā.

Dalībnieki:

Krišjānis Caune – komandas kapteinis. Apvienības producents, reizēm arī aktieris. Uz skatuves kopš 2007.gada. Pārstāvējis Latviju starptautiskos improvizācijas festivālos. Ikdienā uzņēmējs. Latvijas čempions autosportā un pirmais latvietis, kurš startējis prestižajās sacensībās „Parīze–Dakara”.

Līga Kausa – trupas pamatsastāvā no 2010. gada. Pārstāvējusi Latviju Starptautiskajā improvizācijas festivālā Barselonā. Kopš sevi atceras dejo tautiskās dejas un regulāri kā dalībniece bauda Dziesmu un deju svētku elpu. Līgas ikdiena ir saistīta ar reklāmu, jo pamatdarbs ir reklāmas ierakstu studijā ar muzikālu ievirzi.

Mārtiņš Kozlovskis jeb Kozmens – uz skatuves jau no skolas gadiem. Savus pirmos soļus improvizācijā spēris pie Ligitas Smildziņas un klubā „Hamlets”. Piedalījies dažādos radošos projektos. Bijis radio NABA DJ un rīta programmas vadītājs. Grupas «Rīta stienis» solists. Pasākumu nozares izcilības balvas Lauru LAPPA apbalvošanas ceremonijas laureāts nominācijā «Izcilākais pasākuma vadītājs» (2018). Nesenā LTV seriāla „Nopietni?” galvenās lomas atveidotājs.


Edgars Gertners – Brīvrunu Projekta komandas kapteinis. Skatuves vārds ir Sniegs. Ikdienā strādā ar radošiem projektiem – reklāmām, scenārijiem; brīvajā laikā patīk pastaigas un skriešana. Ar kājām apgājis apkārt Monblānam.

Kārlis Pauls Šēnhofs – viens no Latvijas ātrākajiem reperiem, izdevis vairākus albumus un ikdienā pārstāv gan Brīvrunu Projektu, gan repa kustību Kreisais Krasts. Aizraujas ar filozofiju un cer ar mūziku iekarot pasauli. 

Arvis Zirnītis – punktuāls un atbildīgs. Brīvrunu Projektā atbild par termiņu ievērošanu. Skatuves vārds Zirnis. Ikdienā veic racionālu darbu, taču, kad paņem rokā mikrofonu, radošums līst pāri malām.