• Piektdiena, 2019. gada 20. septembris
  • Vārda diena: Marianna, Ginters, Guntra
  • Rīgā +8.6°C, DA vējš 0.4m/s, 765mm Hg, 77%
LSM Bērnistaba

V.I.P. 15. aprīlis

V.I.P.

Lieldienu nedēļas ieskaņā vienai no divām erudītu komandām lielā diena būs jau šodien, jo, pateicoties veiksmei, intuīcijai un prātam, trijnieks centīsies iegūt erudīcijas spēles uzvaru. Kapteiņiem Kristianam Krievānam un Kristīnei Komulei kopā ar draugiem būs jāmeklē atbildes uz Uģa Joksta sagādātajiem erudīcijas jautājumiem par Robiju Viljamsu, ‘’Faustu”, Malaiziju, Bratislavu, tostarp arī fobijām un tieslietām.

Dalībnieki:

Kristīne Komule- komandas kapteine, fizioterapeite. Strādā Vidzemes slimnīcā Valmierā, šobrīd audzina meitu. Interesējas par dzīvošanu saskaņā ar dabu, par cilvēka ķermeni un kultūru. Raksturīgi izpētīt nezināmo, meklēt faktus un ātri ievākt informāciju.

Edgars Matuks- kapteines dzīvesbiedrs. Studē sporta zinātni. Strādā Smiltenes sporta skolā, Smiltenē un Valkā trenē bērnus džudo. Interesē sports, dabaszinātne un vēsture. Brīvajā laikā atjauno lauku māju- dabai un cilvēkam draudzīgi. Mērķtiecīgs, patīk analizēt un meklēt iespējas ko uzlabot.

Eduards Rācenis- ģimenes draugs. Studē Lauksaimniecības universitātes maģistrantūrā, strādā Latvijas Valsts mežzinātnes institūtā Silava. Interesējas par dabu un visu, kas ar to saistīts. Hobiji- medības, makšķerēšana. Neatlaidīgs un uzņēmīgs.


Kristians Krievāns, komandas kapteinis , vēsturi studējis LU, mācījies un joprojām apgūst vokālo dziedāšanu, dziedājis vairākos koros, bijis mākslinieks Igaunijas nacionālajā operā, kad «Erasmus» programmas ietvaros studējis Igaunijā. Patīk viss ar daiļajām mākslām saistītais, klusa ģimenes dzīve, uzspēlēt futbolu, kādreiz pagulēt un ‘’laist muļķi’’.

Rūdolfs Vilde-  mediķis, strādā Neatliekamās medicīniskās palīdzības  dienestā un Rīgas Stradiņa universitātē. Labas kormūzikas un kultūras cienītājs. Brīvajā laikā patīk kaut kur paceļot gan Latvijā, gan ārzemēs un daudz lasīt.

Reinis Barons ir Latvijas dzelzceļa darbinieks, cilvēks- orķestris, pārzin IT lietas, zinātni, sabiedriskas un politiskas aktualitātes; sirdī mākslinieks, aizraušanās- ģitārspēle.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

V.I.P. 16. septembris. Fināls!

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 23. septembris

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts.

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 16. septembris. Fināls!

V.I.P.

«V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts» 1

V.I.P.