• Sestdiena, 2018. gada 20. janvāris
  • Vārda diena: Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis
  • Rīgā 0.0°C, - vējš 0m/s, 756mm Hg, 0%
LSM Bērnistaba

V.I.P.

V.I.P.

Šoreiz erudīcijas spēles laukumā tiksies komandas, pārbaudot savas spējas un atbildot uz jautājumiem par Jūliju Cēzaru, «Pearl Jam», Jani Rozentālu, un citiem.

Dalībnieki:

Guna Valheima, komandas kapteine. Strādā bankā un nodarbojas ar procesu organizēšanu un optimizāciju, kā arī ar cilvēku vadību. Lai atpūstos, dzied  korī, skrien, aizraujas ar ziemas sportu. Organizē viktorīnas draugiem.

Kaspars Majors, kapteines draugs, biznesa analītiķis, brīvajā laikā dodas pārgājienos un organizē viktorīnas draugiem.

Artūrs Naudiņš, kapteines kolēģis. Strādā ar cilvēkiem un ciparem. Brīvajā laikā lasa literatūru un interesējas par basketbolu. Patīk skriet un spēlēt šahu.

 

Elīna Feldberga, komandas kapteine. Rīdziniece ar kurzemnieces raksturu. Patīk iesaistīties dažādās aktivitātēs, ēst garšīgu ēdienu. Patīk ziema, bet tikpat ļoti mīl siltu laiku.

Salvis Skladovs, kapteines studiju biedrs. Strādā valsts pārvaldē, politologs, kurš interesējas par vēsturi un zviedru automašīnām.

Kārlis Panteļējevs, kapteines kolēģis. Rīdzinieks un nedaudz arī jūrmalnieks, strādā valsts sektorā, stiprā - mākslas, ģeogrāfijas, filozofijas un dzejas jautājumi.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

V.I.P.

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 22. janvāris. Fināls!

V.I.P.

V.I.P. 8. janvāris

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 15. janvāris

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 8. janvāris

V.I.P.