Latvijas Basketbola līgas 4.finālspēle. "VEF Rīga" - BK "Ventspils"

Latvijas basketbola līgas finālsērijas ceturtajā spēlē VEF salauza Ventspils pretestību un ir uzvaras attālumā no titula. Raimonds Gekišs stāsta vairāk.

Spēles sākumā pārmaiņus abas komandas atradās vadībā. VEF izcīnīja vairāk atlēkušās bumbas, veica vairāk metienus, bet Ventspils pirmā puslaika beigās ar precizitāti no ārējās līnijas, atelpā devās ar sešu punktu pārsvaru – 45:39.

Otrais puslaiks iesākās pilnīgi pretēji spēles sākumam. Artūrs Ausējs ievadīja rīdzinieku izrāvienu, kam nebija gatavi ventspilnieki. Viesiem gan izdevās samazināt starpību līdz četriem punktiem. Turpinājums pagāja VEF zīmē. Kouzijs četras minūtes līdz spēles beigām panāca VEF lielāko pārvaru plus četrpadsmit. Ventspilnieki nepilnu minūti līdz pamatlaika beigām atjaunoja intrigu, samazinot deficītu līdz pieciem punktiem. Tas gan neglāba Ventspili no zaudējuma – 98:90, un VEF Rīga tagad atrodas soli no sestā Latvijas čempiontitula.