Mēģinot izpirkt savus grēkus, abi jaunieši pastrādā jaunu palaidnību. Anete un Lauris fotografējas žurnāla vāka bildei, un fotosesija izraisa abiem pretrunīgas emocijas. Veronika un Pēteris provocē Zuraba un Emīlijas greizsirdību. Kāds nofotografē Aneti ar Lauri un metas bēgt.

4. sērija

Krūmiņu mājā ielavās nelūgts viesis un pārbiedē Emīliju. Atklājas, kas izspiego Aneti. Redakcijas darbinieki svin žurnāla «Viņš+Viņa» jaunā numura iznākšanu. Izrādās, ka viena no Nika galvenajām īpašībām ir skopums. Ierodas Anetes šķirtais vīrs Oskars un mēģina ar viņu salabt. Anetes vecāki atbalsta Oskara centienus. Niks aizved savu mašīnu uz servisu un saskaras ar Zuraba mahinācijām. No ārzemēm atgriežas Laura sieva Kristīne.

5. sērija

Kristīne iekārtojas Laura mājā uz palikšanu. Oskars mēģina atgūt Aneti, izmantojot savu ietekmi uz Anetes vecākiem un pērkot dārgas dāvanas meitai. Zurabs dusmojas, ka Dāvids un Samanta ir sagādājuši viņam servisā zaudējumus, un liek Dāvidam tos atstrādāt. Samanta uzskata, ka tas nav godīgi, un mēģina pārspēt vectēvu viltībā. Kristīne melo Anetei par savām un Laura attiecībām. Anete sagādā Laurim nepatīkamu pārsteigumu.