Telpu futbola Virslīgā Bronzas fināls Nikars - Jēkabpils Lūši / Ošukalns

Latvijas telpu futbola virslīgas bronzas medaļas otro gadu pēc kārtas izcīnījusi Jēkabpils Lūši/Ošukalns komanda, kas ar 7:1 pārspēja Nikaru un sērijā uzvarēja ar 2:0. Šodien sākās finālsērija par zelta medaļām un par pirmo spēli stāsta mūsu korespondents Normunds Melderis.

Pirmā finālcīņa starp «Petrow/Jelgava» un «Rabas» komandām izvērtās īsta detektīva cienīga. Pirmajā puslaika bija jūtams jelgavnieku pārsvars, Tomēr pirmos vārtus pretuzbrukumā guva «Rabas» spēlētāji, kad izcēlās Artūrs Strazdiņš. Tomēr «Petrow» atbilde nebija ilgi jāgaida, un pavisam drīz vispirms Maksims Seņs panāca izlīdzinājumu, bet vēl pēc dažām sekundēm Dmitro Šamli panāca 2-1 jelgavnieku labā. Puslaika noslēgumā «Petrow» pārsvaru dubultoja Seņs.

Otrajā puslaikā «Raba» rezultātu izlīdzināja, ko paveica Eriveltons Da Silva, bet tad vēlreiz izcēlās Strazdiņš. Tūlīt pat vēl viens leģionārs Edersons jau vadībā izvirzīja «Rabu». «Petrow» nomainīja vārtsargu pret piekto laukuma spēlētāju, un «Rabas» vārtsargs Marks Bogdanovs guva piektos vārtus savas komandas labā. Pēdējās sekundēs «Petrow» gan vienus vārtus atguva, bet ar to bija par maz - uzvaru ar 5-4 svinēja «Rabas» futbolisti.