• Svētdiena, 2020. gada 29. marts
  • Vārda diena: Agija, Aldonis
  • Rīgā +3.6°C, ZR vējš 0.4m/s, 761mm Hg, 84%
LSM Bērnistaba

TIEŠRAIDE! «Latvijas Sirdsdziesmu» fināls Lielvārdē!

Latvijas Sirdsdziesma

Vasaras saulgrieži ir brīdis, kad piedzīvojam gada garāko dienu un īsāko nakti. Tiek iezīmēts astronomiskās vasaras sākums un ļoti spēcīgi izjusts pirmatnējās dzīvības spēks. Latvieši dzīvības enerģiju vasaras saulgriežos dodas smelties dabā, bet populārās mūzikas draugi nu jau otro gadu tiksies Lielvārdē, kur 15. jūnijā notiks mūzikas aptaujas «Latvijas Sirdsdziesma» fināldziesmu konkurss. 

Sirsnīgāko dziesmu izvēlēsies tikai Latvijas Televīzijas skatītāji un aptaujas koncertu vadīs iemīļotie raidījuma vadītāji – Velga Vītola un Guntis Skrastiņš.

Deviņus mēnešus Latvijas Televīzijas skatītāji soli pa solim vērtējuši aptaujā iesniegtās dziesmas, tādejādi paši izvēloties, kurus māksliniekus vēlas sastapt Lielvārdē. Mūziķu pulkā jau izvēlētas grupas - «Zeļļi», «Galaktika». «Zelta Kniede», «Rumbas kvartets», «Bruģis», dueti – Santa Kasparsone un Ēriks Gruzniņš, Ineta Rudzīte un Ainars Bumbieris, Loreta un Lūsis, solisti Andris Daņiļenko, Rikardions, Jānis Moisejs, Anna Dribas, Kaspars Antess un citi. Gandrīz visas dziesmas aptaujā arī šogad ir par mīlestību. Kādam – par nesniegto, citam – piepildīto, bet ikviens šlāgermūzikas fans no sirds mīl skaistāko melodiju meistara Maestro Raimondu Paula dziesmas. Šogad «Latvijas Sirdsdziesmu» aptaujas finālā Lielvārdē īpaši viesi – Maestro Raimonds Pauls un dziedātāji Ilona Bagele, Uģis Roze un Dainis Skutelis. Tiekamies tiešraidē “Latvijas Sirdsdziesmu" finālā Lielvārdē pie LTV ekrāniem 15.jūnijā plkst. 21.25.

Komentāri (1)

Edgars Ēdolfs
Gaidām jauku vakaru!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Latvijas Sirdsdziesma

Latvijas Sirdsdziesma

Latvijas Sirdsdziesma

Latvijas Sirdsdziesma

Latvijas Sirdsdziesma

Latvijas Sirdsdziesma

Latvijas Sirdsdziesma

Latvijas Sirdsdziesma

Latvijas Sirdsdziesma 1

Latvijas Sirdsdziesma