Šovakar, 28. oktobrī, pulksten 17.30 raidījumā «Skats no malas» žurnālisti Olga Dragiļeva, Guntis Bojārs, Alla Petropavlovska un Kārlis Streips spriedīs par peripetijām Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB), kur KNAB priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks nu ir paziņojis, ka gadījumā, ja viņa vietniece Juta Strīķe saglabās amatu, no tā izrietēs, ka KNAB nav politiski neitrāla iestāde.

Savukārt pieci vadoši KNAB darbinieki ir izplatījuši atklātu vēstuli, kurā viņi J. Streļčenoku apsūdz «tirānijā,» uz ko pats priekšnieks ir atbildējis, ka «Kārtējā KNAB darbinieku vēstule ir Jutas Strīķes agonija, jo tuvojas viņas novērtēšana un ierosināto disciplinārlietu termiņš». Raidījumā «Skats no malas» diskutēs par to, kā tas vērtējams.

Nedēļas nogalē domes sēdē tikās Reformu partija, kura ārkārtas vēlēšanās pēc bijušā Valsts prezidenta Valda Zatlera ierosinātās Saeimas atlaišanas guva ievērojamus panākumus, bet patlaban, kā to atzīst pašas partijas pārstāvji, «dreifē.»  Raidījums «Skats no malas» meklēs atbildi uz jautājumu, vai Reformu partijai vairs ir nākotne.

Raidījums «Skats no malas» LTV1 ēterā katru pirmdienu pulksten 17.30 ar atkārtojumu 00.40 un rīt pulksten 11.00, kā arī jau raidījuma dienā Latvijas Televīzijas mājas lapā www.ltv.lv. „Skats no malas" būs skatāms arī sabiedrisko mediju portālā lsm.lv, kur lasāmas raidījuma ziņas.