• Otrdiena, 2019. gada 19. novembris
  • Vārda diena: Liza, Līze, Elizabete, Betija
  • Rīgā 0.0°C, - vējš 0m/s, 764mm Hg, 0%
LSM Bērnistaba

Daudzsēriju filma «Māja pie ezera». 1. - 4. sērija

Māja pie ezera

Seriāls «Māja pie ezera» ir stāsts par vienas ģimenes trīs paaudžu sievietēm. Stāsta centrā ir Madara Tērauda (40) . Madara augusi bez mātes un tas atstājis pēdas viņas raksturā un dzīves uztverē. Dažādu notikumu rezultātā Madara nolemj uzmeklēt māti un noskaidrot, kāpēc pirms daudziem gadiem Marija pameta ģimeni.

Pirmdiena, 15. jūlijs

1. sērija

Reklāmas aģentūra Hop Art svin sezonas noslēguma ballīti. Aģentūras šefs saņem priecīgu ziņu, ka ilgi gatavotais sociālās reklāmas projekts iekļuvis nozīmīga konkursa finālā. Darbinieki priecājas un apsveic projekta vadītāju Madaru.

Tomēr visi nav priecīgi. Vairāki darbinieki sačukstas un ir ar kaut ko neapmierināti. To visu pamana Viktors, taču viņam nav iespēju notikumus mainīt.

Otrdiena, 16. jūlijs

2. sērija

Madaras darba diena sākas ar vārdiem «Tevi gaida Papiņa kabinetā». Madara ir priecīga, jo cer uz sen gaidīto uzņemšanu valdē, ko ar saviem sasniegumiem un uzvarām konkursos sen ir pelnījusi. Taču saruna ievirzās pavisam nepatīkamā gultnē Papiņš nolēmis likvidēt  Madaras darba vietu…

Pēdējā Madaras cerība sabrūk, kad kolēģi nelietīgi piesavinās viņas uzsākto projektu. Madara aiziet no darba pavisam.

Savukārt Sofijas sirdi nospiež kāds noslēpums, saistīts ar viņas dēlu.

Dārta vēlas iepazīstināt mammu un pārējo ģimeni ar jauno draugu.

Viktors un pārējie kolēģi rīko Madaras atvadu ballīti, tur ierodas arī Papiņš, tikmēr Madaras ģimene un Dārtas jaunais draugs gaida viņu mājās.

Madara izmisīgi sāk meklēt jaunu darbu.

Trešdiena, 17. jūlijs

3. sērija

Madara ir izmisumā, viņa palikusi viena ar savām problēmām. Darbu atrast neizdodas. Vīrs Kārlis Madaras problēmas nesaprot.

Madaru nomoka jautājums, kādēļ gan tas viss tā ir noticis. Madaru bērnībā pametusi māte, viņai šķiet, ka vēsture atkārtojas.

Madaras vīramāte Sofija iesaka uzmeklēt māti un izzināt pagātnes noslēpumus. Madara ir satraukusies, jo savu māti nav satikusi kopš bērnības. Abas tiekas dzimtas mājās, taču Madara ir spiesta atgriezties Rīgā, jo vīramātei paliek slikti ar sirdi…

Ceturtdiena, 18. jūlijs

4. sērija

Madara atgriežas Rīgā. Sofija izliekas, ka viņai nekas nekaiš, bet Dārta izstāsta, ka Sofijai bijusi sirdslēkme.

Madara sajūsmināta atstāsta piedzīvoto mātes mājās Alsungā. Sofija priecājas, ka Madarai brauciens nācis par labu.

Marija pārdzīvo, ka Madara aizbrauca neko nepaskaidrojot.  Viņa apņemas uzrakstīt Madarai vēstuli un izskaidrot pagātnes notikumus.

Tikmēr Sofija nonāk slimnīcā. Ar katru dienu viņai kļūst sliktāk. Madarai pienāk sūtījums no Alsungas, bet rūpēs par Sofiju, viņa to nepamana.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Māja pie ezera

Māja pie ezera

Māja pie ezera. 12. sērija

Māja pie ezera

Māja pie ezera

Māja pie ezera

Māja pie ezera. 10. sērija

Māja pie ezera

Māja pie ezera. 9. sērija

Māja pie ezera