Latvijas Čempionāts regbijā-15 RK "Miesnieki/Ķekava" - RK "Livonia/Garkalne"

Trīspadsmitkārtējie Latvijas čempioni Miesnieki šībrīža čempioni Livoniju savā mājas laukumā Baldonē paskoloja pirmajās minūtēs, soda sitiens un Andreja Mantinieka piezemējums deva – 8:0, līdz puslaikam Miesniekiem vēl viens piezemējums un atpūtā ejot 13:3. Livonijas pārsvars laukumā beidzot augļus nesa pēc atpūtas, divreiz Valērijs Runco, bet vienreiz bumbu piezemēja dienvidāfrikānis Du Rants un vadībā jau Livonija – 23:19. Jau tiesneša pieliktajā laikā Miesniekiem nebija atkāpšanās ceļa un ar pamatīgu spēku Emīls Balodis parādīja īstu cīnītāja raksturu pēdējo reizi bumbu nogādājot piezemējuma zonā, turklāt Dūzelis trāpija arī realizāciju un Miesniekiem laimīga izglābšanās 26:23 sagādājot Livonijai pirmo zaudējumu šosezon.

Intervija - Lauris Dūzelis, RK “Miesnieki/Ķekava” regbists

Intervija - Ivo Kapiņš, RK “Livonia/Garkalne” regbists

Mūsu spēcīgākajiem klubiem nākamais pārbaudījums pavisam drīz ar Baltijas TOP līgas spēlēm pret Lietuvas labākajām komandām.