Pirmdiena, 15. augusts

3. sērija

Stresa un neapmierinātības dēļ Kajam Rīgertam sāp galva. Mārtins iesaka savam pacientam samazināt stresa līmeni. Viņu uztrauc tas, ka 35 gadus vecajam Kajam pēkšņi radušies atmiņas traucējumi un garastāvokļa maiņas. Mārtins pieļauj, ka, lai gan Kajs ir jauns, viņu varētu būt skārusi demence. Kajam sagādā raizes alus darītava, ko viņš mantojis no tēva. Lai gan Kajs zina, ka viņa tēvs, būdams vēl jauns, mira no stresa izraisīta infarkta, viņš ignorē Mārtina padomu piekopt mierīgāku dzīvesveidu.

Mārtins un Anne ir izlēmuši upurēt savas jūtas saimniecības labā. Annes plāns “Grūberu pienam” iet kā pa diedziņu. Annei bieži palīdz Gregors – zemnieks, kuru viņa iepazina jau pirms atgriešanās Elmavā. To, ka Gregors ir glīts puisis, pamana arī Mārtins.

Otrdiena, 16. augusts

4. sērija

Alus darītavas mantinieks Kajs Rīgerts satuvinās ar savu asistenti Hannu. Abi atklāj, ka viņus vieno pienākums pret vecākiem. Kajam jāatbild par saviem darbiniekiem un jāattaisno tēva cerības, bet Hannai jākopj viņas ar multiplo sklerozi sasirgusī māte. Beidzot Kajs nolemj uzsākt mierīgāku dzīvi, tomēr vēlāk aizmirst gan savu apņemšanos, gan arī to, ka satuvinājies ar asistenti, kas Hannu ļoti apbēdina. Mārtinam ir jānoskaidro atmiņas zudumu iemesls, bet Hanna dara visu, lai padarītu Kaju laimīgu.

Trešdiena, 17. augusts

5. sērija

Mārtins satuvinās ar Anni, arvien biežāk aizmirstot par savu draudzeni Francisku, kuras tēvs cieš negadījumā. Mārtins steidzas viņu atbalstīt un pavadīt uz Minheni, kur iepazīstas ar Franciskas māti, kurai ar savu meitu ir ļoti savdabīgas attiecības.

Bet kādai citai neparastai ģimenei šoreiz ir nepieciešama Mārtina profesionālā palīdzība, jo topošā māte Terēza cieš no progresējošas nervu slimības. Viņa ar vīru Tomasu gaida piedzimstam savu pēcnācēju, tomēr, lai cik tas pārsteidzoši nebūtu, dzemdības nav gaidāmas pašai Terēzai. Bērnu iznēsā Terēzas māsa Grēta, kas pēc tā nākšanas pasaulē ļaus Terēzai mazuli adoptēt. Bet vai māsa ar to tiks galā jaunatklātās slimības dēļ?

Ceturtdiena, 18. augusts

6. sērija

Piensaimnieks Gregors aizvien biežāk tiek manīts Grūberu saimniecības tuvumā. Grūberu piena biznesa jaunā vadītāja Anne ir sajūsmā par viņa izteikto piena pildīšanas piedāvājumu, bet tas izskatās gandrīz pārāk labs, lai būtu patiess. Vai Gregors aiz tā cenšas noslēpt kādus citus personiskos mērķus?

Savukārt Terēzas, Tomasa un Grētas ģimenē valda lielas bažas par Terēzas veselību. Grēta pati nevēlas bērnus, bet viņai drīzumā būs jālaiž pasaulē mazulis, ko māsa bija plānojusi adoptēt. Terēzas veselības stāvokļa straujā pasliktināšanās gan nav vienīgais faktors, kas apdraud šos plānus. Arī pašai Grētai ir kāds noslēpums, ko viņa uztic dakterim Grūberam.

Piektdiena, 19. augusts

7. sērija

Aizrautīgajai helikoptera pilotei Maikei Šlīterei dažas nedēļas pēc darba sākšanas Elmavas Kalnu glābšanas dienestā rodas nopietni asinsrites traucējumi. Drīz Mārtins uzzina, ka viņas veselības problēmām ir psiholoģiski cēloņi. Maiki moka slikta sirdsapziņa – pirms vairākām nedēļām viņa piedalījās glābšanas operācijā, bet slikto laikapstākļu dēļ nevarēja nogādāt drošībā smagi ievainoto Zūzi Kolleri. Kopš tā laika jaunā sieviete ir komā, un Maike ir iemīlējusies viņas vīrā Maksā. Viņi nolēmuši turēt savas attiecības slepenībā, līdz Zūze būs atguvusies. 

Grūberu saimniecība zeļ un plaukst. Gregors kļūst par Annes darījumu partneri. Līzbetei šķiet, ka viņš iesaistās mazliet par daudz. Arī Mārtins uz to noraugās ar skepsi un kļūst mazliet greizsirdīgs.

12+