Pirmdiena, 15. augusts

3637. sērija

Širīna un Floriāns konstatē, ka masku ballē abi ļāvušies kaislīgam skūpstam. Širīna izvairās no sarunas ar Maiju par balli. Verners un Kristofs prāto, kādā veidā apturēt apmelošanas kampaņu internetā. Rozālija cer, ka ciema padomes sēdē viņai izdosies labot situāciju, taču viņa nokavē svarīgo sanāksmi. Selīna un Kornēlijs aizvada kopīgu nakti. Kristofs kļūst par liecinieku abu tikšanās brīdim stallī. Hildegardei jādodas uz Londonu palīdzēt meitai auklēt mazdēlu. Alfonss vēlas pārsteigt sievu ar īpašām atvadu pusdienām.   

Otrdiena, 16. augusts

3638. sērija

Floriāns apliecina Maijai, ka viņš un Širīna karnevāla tērpos neatpazina viens otru, tomēr nespēj kliedēt Maijas aizdomas, ka Širīna melo. Maija izbeidz draudzību ar Širīnu. Kristofs ir pārliecināts, ka Selīnai vēl ir jūtas pret viņu. Lai izšķirtu Kornēliju un Selīnu, Kristofs ķeras pie nekrietnām metodēm. Rozālijas sliktā reputācija ietekmē kafejnīcas apgrozījumu, tomēr viņa atsakās atvainoties Kristofam. Andrē piedāvā Rozālijai atpirkt viņa kafejnīcas daļu. Benijs uzzina, ka viņa mīļotā meitene Sāra strādā viesnīcā Jaunzēlandē un tur tiek piedāvāts darbs virtuvē, Benijs vēlas doties prom un lūdz Robertam uzrakstīt viņam rekomendāciju, bet Roberts atsakās.   

Trešdiena, 17. augusts

3639. sērija

Kristofs apsola Selīnai laboties un piedāvā abiem kopā pamest “Firstenhofu”. Kad Selīna vēlas dot Kristofam otru iespēju, viņa kļūst par viņa šantāžas liecinieci. Širīna nolemj, ka viņas draudzība ar Maiju ir izjukusi, un nolemj izvākties no kopīgā dzīvokļa. Maija vēlas salīgt mieru ar draudzeni. Rozālija pieņem Andrē piedāvājumu un uzņemas vēl vairāk pienākumu. Viņa zaudē naktsmieru un lūdz Mihaelam izrakstīt viņai miegazāles. Viņš kategoriski atsaka. Lija jūtas sarūgtināta par Benija vēlmi pamest “Firstenhofu” un pārcelties uz Jaunzēlandi.

Ceturtdiena, 18. augusts

3640. sērija

Benijs pierunā Maksi doties ekstrēmā izbraukumā ar kalnu velosipēdiem un uzņemt video ar trikiem. Lija to uzzina un vēlas atrunāt Beniju no bīstamā brauciena. Selīna ir dusmīga uz Kristofu par viņa mēģinājumu šantažēt Kornēliju. Viņa nolemj šķirties no Kristofa un atjaunot attiecības ar Kornēliju. Maija uzzina, ka Mārvins fon Štorheimers vēlas pārdot viņas cepures ar savu vārdu. Viņa jūtas apmulsusi un lūdz padomu Širīnai. Mihaels izpalīdz Rozālijai kafejnīcā un gādā par to, lai viņa salīgtu mieru ar Andrē. Mihaelam rodas jaunas cerības iegūt slimnīcā galvenā ārsta posteni, jo pēkšņi pazudis dakteris Kamms.

7+