Pirmdiena, 15. augusts

1. sērija

Pie Benija pēc palīdzības vēršas kāda kundzīte, kuras dēls Pēters cieš no narkotiku atkarības. Pēteru apsūdz sava drauga Sebastjana slepkavībā. Benijs un Leo dodas izlūkot Frankfurtes centrālās stacijas apkārtni, lai noskaidrotu, kurš ir pilsētas galvenais narkodīleris.

Otrdiena, 16. augusts

2. sērija

Benija jaunais klients ir Daniels, prominenta ābolu vīna biznesa īpašnieks. Ir nogalināts Daniela biznesa partneris Ulrihs, un visas aizdomas krīt uz Danielu. Abi savā starpā nav varējuši sadzīvot, tomēr, iedziļinoties ģimenes biznesa aizkulisēs, Benijs un Leo nojauš, ka abi vadītāji ir veikuši nelegālus darījumus un iebiedējuši darbiniekus.

Trešdiena, 17. augusts

3. sērija

Frankfurtes viesnīcā ir atrasts nožņaugts lidmašīnas pilots Filips. Anne, Filipa draudzene un lidmašīnas stjuarte, tiek arestēta par viņa slepkavību. Benijs un Leo uzzina, ka Filipam bijuši lieli parādi, kā arī to, ka viņš veicis kontrabandas pārvadājumus kādas ķīniešu bandas vārdā.

Ceturtdiena, 18. augusts

4. (nosl.) sērija

Pārtikas uzņēmuma darbinieku Klausu arestē par zādzību lielos apmēros. Tikmēr Klausa uzņēmums ik dienas saņem draudu vēstules, jo kāds ir saindējies ar viņu ražoto produkciju un nomiris. Drīz tiek atrasts miris vēl viens pārtikas uzņēmuma darbinieks.

12+