Pirmdiena, 15. augusts

62. sērija

Adela jūtas pārsteigta, kad Mauro tomēr atgriežas no Londonas un joprojām izrāda vēlēšanos precēties ar viņu. Blanka un Rodolfo nolemj izslēgt Doloresu no jebkādas dalības kāzu organizēšanā. Fransiska nolemj kļūt par Kačeteras dziedāšanas skolotāju un palīdzēt jaunajai kolēģei.

Otrdiena, 16. augusts

63. sērija

Salvadors mēģina atgūt naudu, ko paņēmis no fabrikas, ar pēdējo riskanto pokera spēli. Blanka paziņo, ka nav gatava pēc kāzām dzīvot vienā mājā ar savu sievasmāti. Mauro ierosina Adelai svinēt ļoti oriģinālas kāzas, sagādājot Silvu ģimenei kārtējos sarežģījumus.

Trešdiena, 17. augusts

64. sērija

Kad fabrikā paģībst kāda strādniece, pārējo vidū izplatās panika par iespējamu baku epidēmiju. Mauro pēkšņi paziņo Adelai, ka darījumu dēļ viņam jāatgriežas Barselonā. Tikmēr Kačetera uzzina, kas patiesībā slēpjas aiz Skaistās Margaritas maskas, un noprot, ka viņas rīcībā ir vērtīga informācija.

Ceturtdiena, 18. augusts

65. sērija

Elisa grib svinēt savu debitantu balli kazino, tāpēc lūdz kādu pakalpojumu Doloresai Lojgorro. Uzzinājusi, ka Fransiska vakaros uzstājas kafejnīcā, Kačetera pieprasa naudu, lai glabātu viņas noslēpumu. Kad kāda strādniece mirst no bakām, tekstila fabrikā nosaka karantīnu.

Piektdiena, 19. augusts

66. sērija

Baku dēļ karantīnu nosaka arī Silvu ģimenes mājā, kur slimību konstatē Fransiskai. Blanka, kas jau bērnībā pārslimojusi bakas, palīdz Kristovalam rūpēties par neskaitāmajiem slimniekiem. Tikmēr fabrikā Diāna un Salvadors dara visu iespējamo, lai darbs pie pasūtījumiem neapstātos pavisam.

12+