• Ceturtdiena, 2020. gada 23. janvāris
  • Vārda diena: Strauta, Grieta, Rebeka
  • Rīgā +3.5°C, DR vējš 3.1m/s, 765mm Hg, 78%
LSM Bērnistaba

TV PIRMIZRĀDE! Detektīvseriāls. «Mistēriju karalienes» 1. sērija

Mistēriju karalienes

«Mistēriju karalienes» ir britu detektīvseriāls, kas veidots 2019. gadā. Galvenā varone ir izmeklētāja Matilda Stouna. Trīs gadu, trīs dienu, trīs stundu un trīs minūšu vecumā Matilda zaudē savu māti. Neviens īsti nezina, kur viņa devusies un kādēļ, tādēļ šī pagātnes mīkla ir noslēpumiem tīta. Mazo Matildu audzina mātes māsas- ekscentriskas detektīvu rakstnieces ar izkoptu fantāziju- Džeina, Keta un Beta. Neraugoties uz traģēdiju, Matilda bērnībā saņēma ļoti daudz mīlestības un arī uzauga, saņemot no tantēm pašas labākās dzīves mācības.

Visām trim rakstniecēm tīk risināt noziegumu mīklas, izmantojot faktus un pierādījumus, taču reizēm talkā nāk..maģija..patiesības orākuls..balsis no pagātnes..un pārdabiskas enerģijas! Pēc vairākiem gadiem Matilda Stouna, jau, būdama izmeklētājas kārtā, atgriežas dzimtajā Vaildmāršā. No pagātnes par māti viņai nedod mieru trīs būtiskas lietas- haika, kas ar mātes roku uzrakstīta uz tāfeles bērnistabā, kvēlojoša bulgāru cigarete, atrasta mātes auto, un melna spalva, atrasta mātes bankas kontā.

Vai šīs lietas norāda uz mātes pazušanu? Varbūt tā ir tikai sakritība vai tomēr- lietiskie pierādījumi? Galvenās lomas atveidotāja ir beļģu izcelsmes aktrise Olīvija Vinela, kura plašāku atpazīstamību guvusi gan uz britu teātra skatuves, gan ar lomām populārajos britu seriālos «Doktors Kas» un «Midsomeras slepkavības». Seriāls ieguvis plašu skatītāju atsaucību un ir nominēts vienai «Primetime Emmy» balvai.

Queens of Mystery

Lielbritānija, 2019

Lomās: Olīvija Vinela, Džūlija Grema, Šivona Redmonda, Sāra Vudvorda

1. sērija

Matilda atgriežas savā dzimtajā Vaildmāršā. Pilsētā notiek detektīvstāstu festivāls. Matildas boss brīdina, ka nevēlas, lai viņas trīs tantes iesaistītos noziegumu atklāšanā. Taču drīz vien festivāla laikā notiek slepkavība. Nekas cits neatliek kā lūgt palīdzību Betai, Ketai un Džeinai.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Mistēriju karalienes» 3. sērija

Mistēriju karalienes
Anotācija

«Mistēriju karalienes» 2. sērija

Mistēriju karalienes