Valmieras maratons

Lietaini rudenīgos apstākļos šodien notika Valmieras maratons, kas risinājās jau 18.reizi. Tas gan netraucēja vairāk nekā 150 drosminiekiem doties trasē pretī finišam. Maratonistiem bija jāveic seši apļi pa Valmieras ielām. Distances pirmajā pusē vadību uzņēmās Kristaps Bērziņš. Tā tas turpinājās līdz pat ceturtajam aplim. Tomēr tad ātrumu kāpināja otrajā, trešajā vietā esošie cēsnieks Kārlis Vīksne un baltkrievs Sergejs Mihalkins, savukārt Bērziņa temps kritās. Pēdējā aplī Vīksne un Mihalkins viņu apsteidza. Pamazām arī Kārlis Vīksne atrāvās arī no baltkrieva un finišēja pirmais pēc 2 stundām 29 minūtēm un 42 sekundēm.

Intervija - Kārlis Vīksne, Valmieras maratona uzvarētājs

Sergejs Mihalkins finišēja otrais minūti aiz uzvarētāja. Bet Kristaps Bērziņš palika trešais. Dāmu maratonā sākumā valdīja divvadība – pērnās uzvarētājas salaspilietes Jekaterina Sokunovas un Krievijas skrējējas Natālijas Kanas izpildījumā. Maratona vidū Sokunova  aizbēga no sekotājas un otro gadu pēc kārtas finišēja pirmā, ar rezultātu 3 stundas un 26 sekundes.