Latvijas hokeja Virslīga. HK "Mogo" 3:1 HK "Olimp/Venta 2002"

Spēli labāk sāka HK «Mogo» - Kriša Lipsberga mesto ripu skaisti pielaboja Ričards Grīnbergs un panāca 1-0.

Otrajā periodā vairāk uzbruka HK «Olimp/Venta 2002», bet mājiniekiem padevās skaists pretuzbrukums. Lauris Rancevs izgāja 1 pret vārtsargu un guva skaistus vārtus.  HK «Mogo» vadībā ar 2-0.

Trešajā trešdaļā HK «Olimp/Venta 2002» ļoti lieliem spēkiem metās atspēlēties. Tas nesa augļus, Alberts Ķirsons panāca 1-2.

Viesi turpināja ļoti agresīvi doties uz vārtiem, tomēr beigu spiediens nenesa augļus. Pēdējā sekundē vēl Deivids Sarkanis raidīja ripu tukšos HK «Olimp/Venta 2002» vārtos un HK «Mogo» svinēja uzvaru ar 3-1.

Intervija - Lauris Rancevs, HK “Mogo” uzbrucējs

HK «Mogo» šī bija trešā uzvara trijos mačos. Izslēgšanas spēlēs šosezon iekļūs 4 no 7 komandām.