• Trešdiena, 2020. gada 27. maijs
  • Vārda diena: Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris
  • Rīgā 0.0°C, - vējš 0m/s, 771mm Hg, 0%
LSM Bērnistaba

1 pret 1

1:1

LTV raidījuma 1:1 aktuālā intervija ar Liepājas metalurgs un zāļu ražotnes Grindeks akcionāru Kirovu Lipmanu. Intervē žurnāliste Inga Spriņģe.

Komentāri (4)

Kaspars Lidaks
Nevajag vecajam bāzties virsū ar žurnālistu interpretētiem 10 gadus veciem skribelējumiem..
Ja tie būtu ieraksti, dzirdami Lipmana runāti ieraksti, tad šādu sūda raidijumu varētu novērtēt ar normālu vērtējumu, bet tieši šis raidijums bija tizls no vadītājas puses, jo bēra speciāli daudz info fāterim uz galvas, lai tik maļ... Bet cilvēks, kurš vada, perfekti atcerās katru mirkli, tā kā veltīgi čakarē galvu fāčam raidijuma vadītāja, viņai līdz Lipmana līmenim vēl 10 dzīves būtu jānodzīvo, bet arī tad ...DIEZ VAI..
Lotārs Stūre
Nejauc gaisu . Spriņģes kundze lieliski tika ar savu darbu galā . Tas ir sevišķi labs aktieris , kas locījās , ka cūska un sapinas melos. Laba komēdija, ja negrozītos daudzi miljoni . .
JAMikdiena
Gaismotājam un grimmētājam derētu drusku vairāk pie Ingas sejas pastrādāt. Viņa izskatās veca un ar grumbām. Tas dēļ nepareizas gaismas, manuprāt, jo dzīvē viņa izskatās super :)
Lotārs Stūre
Loti labi raidījumu veidoja I Spriņģe . Paldies .
Bija interesants teātris , labs aktieris kas putrodamies stāstīja vienu un pēc tam to noliedza. Jabūt sevišķi labam aktierim , lai pūstu miglu citiem acīs , pat acis nepamirkšķinādams .Iesaku viņu Oskara balvai .

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

1:1 Gundars Rēders: Indulis Paičs 4

1:1
Anotācija

1:1 Gundars Rēders: Indulis Paičs 4

1:1

1:1 Gundars Rēders: Jānis Reirs

1:1