UEFA Eiropas U-21 čempionāta kvalifikācija. Latvija - Bulgārija

Latvijas U21 izlasei līdz šim trijos mačos divi zaudējumi un viens neizšķirts. Savukārt bulgāriem uzvara, nezizšķirts un zaudējums. «Skonto» stadionā debiju Latvijas U-21 izlasē piedzīvoja aizsargs Dāvis Sprūds, kurš ikdienā spēlē Luksemburgas augstākajā līgā. Sākumā pārsvars bija viesiem, bet Latvijas jauniešus no vārtu zaudējuma glāba vārtsargs Rihards Matevics. Puslaika izskaņā labu iespēju no vārtu priekšas garām palaida debitants Sprūds.

Pēc pārtraukuma nospiedošs pārsvars Bulgāriem - viesu izpildījumā 12 sitieni pa vārtiem. Latvija atbildēja ar labiem pretuzbrukumiem - savas iespējas gan neizmantoja ne Marko Regža, ne Alvis Jaunzems. Pēdējās minūtēs milzīgs bulgāru spiediens, bet Latvijas komanda to kaujinieciski izturēja. Līdz ar to mačā bezvārtu neizšķirts 0-0.

Intervija - Jānis Grīnbergs, U-21 izlases pussargs

Latvijas U-21 izlasei nezišķirts pret Bulgāriju deva otro punktu turnīrā. Tas gan neļauj pacelties augstāk par pēdējo pozīciju grupā.