EČ atlases turnīrs basketbolā sievietēm. Latvija – Horvātija

Labvakar! Svētdienas sporta ziņas sāksim ar basketbolu. Latvijas sieviešu izlase vakar vakarā izcīnīja ļoti svarīgu uzvaru Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlē, pārspējot Horvātiju.

Pirmo puslaiku mūsu komanda aizvadīja izcili, vienubrīd iekrājot pat 27 punktu pārsvaru, bet pēc pirmā puslaika bija +17 44:27. Pamazām pretinieces iespēlējās, Latvijas basketbolistes izdarīja vairākus sasteigtus uzbrukumus un rezultāta starpība sāka strauji samazināties. Pirms pēdējās ceturtdaļas Latvijai tikai +7 61:54. Mūsu komandai bija daudz noteikumu pārkāpumu, vairāki no tiem visai strīdīgi, ar piecām piezīmēm laukumu atstāja Anete Šteinberga, Ilze Jākobsone un Karlīna Pilābere, tomēr meitenes izturēja, veiksmīgi cīņā iesaistījās rezervistes un tika izcīnīta ļoti svarīga uzvara ar 83:69. Rezultatīvākā Latvijas izlasē ar 20 punktiem bija Elīna Babkinai, Šteinbergai 19 punkti un abām pa 6 izcīnītām atlēkušajām bumbām.