Latvijas hokeja virslīga. HK "Olimp/Venta 2002" - "Mogo/LSPA"

Latvijas hokeja virslīgā šovakar Zemgale uzvarēja Dinaburgu 9-5, HS Rīga pret Liepāju 0-11. Vislielākā intriga pret līderu Olimp spēli pret Mogo, šo vienību tagad trenē Ģirta Ankipāns. Par to plašāk Normunds Melderis.

Šīs spēles sākumā pat vairāk uzbruka «Mogo» hokejisti, taču tas nedeva augļus. Savukārt jau pirmais nopietnais «Olimp» uzbrukums beidzās ar Emīla Ezīša trāpīgu metienu vārtos. Jau pēc trim minūtēm pieredzējušais «Olimp» aizsargs Aleksandrs Jerofejevs izmantoja skaitlisko pārsvaru un panāca 2-0. Tūlīt sekoja abpusēja uguņošana – «Mogo» spēlētājs Ričards Grīnbergs vienus vārtus atguva, bet pēc minūtes Sandis Mežaraups atjaunoja «Olimp» divu vārtu pārsvaru. Otrajā periodā turpinājās līdzīga spēle, kurā atkal veiksmīgāki bija olimpieši, un Emīls Ezītis, gūstot savus otros vārtu mačā, panāca jau 4-1. Kad pēdējās trešdaļas sākumā «Olimp» uzbrucējs Renārs Undelis no vārtu priekšas piekto reizi raidīja ripu «Mogo» vārtos, cīņas liktenis bija izšķirts. Nekas vairs nemainījās un «Olimp» guva uzvaru spēlē ar 5-1.