Latvijas-Igaunijas basketbola līga. "VEF Rīga" - BK "Liepāja"

Latvijas Igaunijas basketbola līgā šodien BK "Ogre" uzvarēja LU 69-60. Vēl "VEF Rīga" pārspēj BK "Liepāja". Par to vairāk Normunds Melderis.

Spēles sākums izvērtās smaganējs, bija jūtams, ka vefieši, pirms pāris dienām aizvadīja Eiropas kausu spēli Francijā. Ar visu to vadībā atradās mājinieki. Tiesa, pārsvars bija neliels, un liepājnieki, kā saka - cieši mina viņiem uz pēdām. Pirmais puslaiks beidzās ar 43-39 VEF labā. Otrā puslaika sākumā Artis Ate iemeta pāris tālmetienus un laukuma saimnieki  ieguva plus 8 - likās, ka var notikt lūzums. Tomēr liepājnieki paņēma pārtraukumu un drīz jau uz tablo rezultāts bija neizšķirts. Kādu laiku vadība mainījās, bet tad ar organizētāku uzbrukumu un tālmetieniem pēdējā ceturtdaļā jau priekšā izvirzījās kurzemnieki. Rīdzinieki centās atbildēt ar individuāliem centieniem un metieniem, kas pārsvarā bija nesekmīgi. Beigās Vefam nelīdzēja minūtes pārtraukumi un negaidītu, bet pelnītu uzvaru ar 83-77 svinēja liepājnieki.

Intervija - Iļja Gromovs, BK Liepāja centra spēlētājs

Vefam tas ir otrais zaudējums turnīrā, bet «Liepājas» basketbolisti ar septiņām uzvarām 13 spēlēs Latvijas grupā ir ceturtie.