Skatītāju gaida divas jautras stundas, jo tiks rādīta Dailes teātra un režisora Dž. Dž. Džilindžera komēdija «Ar vīru nav viegli».

Krāšņajos Londonas apartamentos iet juku jukām. Nepietiek ar laulāto pāru intrigām - tām pa vidu vēl jaucas modīgs dizaineris, krāšņa blondīne un ekstravaganta bērnu grāmatu autore. Vienam nevedas gultas lietās, citam turpretī gultas lietas vedas tik lieliski, ka ar sievu vai vīru vien nepietiek. Istabā, kuru kāds pāris izlēmis slepus izmantot mīlas priekiem, kā par spīti, visnepiemērotākajos brīžos ierodas negaidīti viesi. Kāds tiek pārsteigts puspliks. Beigu beigās lugas varoņi spiesti krustām šķērsām mainīties lomām, lai ar veselu ādu izbēgtu no kļūmīgajām divdomībām, kurās iekūlušies. Rejs Kūnijs un Džons Čepmens, lugas «Ar vīru nav viegli» autori, patiesi ir situāciju komēdijas virtuozi.

Pirms izrādes ar Ojāru Rubenis sarunājas aktieri Vita Vārpiņa un Ģirts Ķesteris, viņiem pievienosies arī slepenais viesis. 

Zigmunds Bekmanis: «Pat ja izrāde nebūtu izdevusies, uz to vērts atnākt kaut vai Ģirta Ķestera spēles dēļ. Ne bez režisora ziņas šis valdnieku un skarbo mīlētāju atveidotājs pārtapis pilnīgi pretējā tēlā – neizlēmīgā, čīkstulīgā laulātajā draugā, kurš, būdams padevīgs savai sievai kā klēpja sunītis, pēkšņi aizsvilstas nepamatotā greizsirdībā –, parādot līdz šim maz izmantotu sava talanta šķautni.»

Zane Radzobe: «Sarmīte Rubule, Lilita Ozoliņa, Elīna Dzelme, Pēteris Gaudiņš, Ilze Ķuzule-Skrastiņa spēlē ar gaumi, bet izrādes smagumu iznes Vita Vārpiņa, Ģirts Ķesteris, Juris Žagars un Intars Rešetins. Ģ. Ķesteris un I. Rešetins labi «aizņēmušies» no iepriekš veidotām lomām, savukārt V. Vārpiņa un J. Žagars spējuši sabalansēt psiholoģiju un tikko jūtamu groteskas kārtu, radot tēlus, kas dziļāki par komiskajām maskām.»

Režisors - Dž. Dž. Džilindžers
Scenogrāfs - Kristaps Skulte 
Gaismu mākslinieks - Igors Kapustins (Igaunija)
Kostīmu māksliniece - Ilze Vītoliņa
Horeogrāfe - Inga Krasovska

Lomās: Vita Vārpiņa, Ģirts Ķesteris, Juris Žagars, Ilze Ķuzule-Skrastiņa, Sarmīte Rubule, Elīna Maligina, Lilita Ozoliņa, Pēteris Gaudiņš, Intars Rešetins.

«Teātris.zip» un LSM.lv piedāvā spēli “Teātra guru akadēmija”.

Spēlē aicināti piedalīties visi tie, kas kaut reizi spēruši kāju teātrī, uzskata sevi par teātra faniem vai entuziastiem. Jautājumi gan par izrādēm, gan «Teātra.zip» raidījumu ierakstiem, aktieriem, režisoriem un kritiķu terminiem. Pirmā spēle pieejama šeit.

Raidījumu ciklu atbalsta