Kārlis Malkavs – radio “Skonto” komandas kapteinis, radio un TV raidījumu vadītājs. IT guru, tēvs un florbola, hokeja fans ar regulāru atvaļinājumu ziemas mēnešos, lai varētu ļauties kalnu slēpošanai.

Artis Krauklis – radio “Skonto” ziņu redaktors. Radio un TV profesionālis ar milzīgu pieredzi arī citos medijos. Viņa balsi atpazīs ikviens, kuram patīk seriāli ar pakaļdzīšanos pa Vācijas autobāņiem.

Valdis Melderis – radio “Skonto” sāka strādāt, vēl pirms tas nonāca ēterā. Pēc izglītības ir psiholoģijas skolotājs, faktiski arī komunikācijas pasniedzējs. Triju meitu tēvs. Aizraušanās – jebkura adrenalīnu radoša nodarbe. 


Ainārs Rutkēvičs – komandas kapteinis, “Radio SWH” ziņu balss (ar nelielu pauzi) kopš 1993. gada. Brīvajā laikā aizrauj sports, grāmatas, labi seriāli un tautas dejas. Patīk kustināt prātu erudīcijas spēlēs, un, piedaloties “V.I.P.”, cer, pirmkārt, rast pozitīvas emocijas. 

Andris Freidenfelds – Fredis, “Radio SWH” DJ kopš 1993. gada, grupas “Labvēlīgais Tips” dalībnieks kopš 1992. gada. Bijis novatoriskā raidījuma “BēBē Brokastis” balsts 16 gadus. Papildus darbiem un nedarbiem “Radio SWH” viļņos reizi pa reizei patīk nostāties otrpus kamerai un būt par režisoru. 

Kaspars Breidaks pozīcija ir reklāma un PR, ikdienā “Radio SWH” DJ, improvizācijas teātra aktieris, pasākumu vadītājs. Dzīvs piemērs, kā no “Piektdienas Boles” iespējams aizrunāties līdz “Radio SWH” rīta programmas vadīšanai.