• Trešdiena, 2021. gada 24. februāris
  • Vārda diena: Diāna, Dina, Dins
  • Rīgā migla, +2 °C, D vējš, 4,12m/s
LSM Bērnistaba

1:1 Gundars Rēders: Ints Dālderis un Roberts Zīle

1:1

Divi miljardi no Eiropas atveseļošanās naudas un 500 eiro katram Latvijas bērnam. Vai mākam ņemt to, kas mums pienākas, un dot tiem, kas pelnījuši? Finanšu ministra padomnieks Ints Dālderis un eiroparlamentārietis Roberts Zīle 1:1.
 

Komentāri (2)

Zeltīte Vanaga
Drausmīgi...nejēga, un, kā izrādās, arī gļēvulis Reirs izliekas par slimu, lai nebūtu jāatbild uz nepatīkamiem jautājumiem, kurus radījusi paša nekompetence un stulbums. Vietā atsūta pajoliņu Dālderi, kurš vispār nesaprot, ko viņam jautā un kāpēc sēž sava krēslā. Pie tam, vēl pietiek nekaunības ārkārtīgi dumjā veidā iebilst Zīlem, kurš , lai nu ko, bet naudas sadali un finanses gan LV, gan ES pārzin lieliski! Var tikai pabrīnīties, kādi āksti, viesstrādnieki, bufetnieces un citi dīvainīši sevi sauc par LV Ministru kabinetu! Piebildīšu, ka Dālderis ar savu aprobežotību un padomisko darba stilu ir izcēlies visos savos neskaitamajos amatos, bet ar Reiru, viņu, acīm redzot, lieliski vieno ,,komsomols un parķija ,,... Dāldera kungs, vai nebūtu laiks pievērsties kādai profesijai, ko pārzināt! Varbūt trušu audzēšanai vai dārzkopībai! Gadu gadiem kā mēbele bezjēdzīgi sēdēdams dažādos amatos gan jau būsiet pietiekami ,,iekrājis ,,nodokļu maksātāju naudiņu, pamatkapitālam pietiks!
vgy77
smaga dzīve ļaudīm, kur nejēga finanšu ministrs sev par padomnieku izvēlējies vēl lielāku nejēgu... bet bet zinot valsts iedzīvotāja vidējo vecumu, tad šos aunus vismazāk uztrauc pašreiz izķēzītās naudas atdošanas termiņš 2058. gads... viņi tagad šiki uzdzīvos, bet rēķinus apmaksās jau nākamās paaudzes...

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!