Otrajā Eiropas Junioru čempionāta dienā daudz cietākā un ātrākā trasē Latvijas cerības saistījās ar individuālo jaukto stafeti. Tajā Latviju pārstāvēja divi PK līmeņa sportisti Renārs Birkentāls un Sanita Buliņa.

Birkentālam pa galam neizdevās pati pirmā šaušana – iztērētas visas rezerves patronas un nopelnīti divi soda apļi. Līdz ar to bija jāatkāpjas uz 17. vietu. Sanitai Buliņai veicās daudz labāk – abos stafetes piegājienos ātrs solis un alūksniete iztika bez soda apļiem. Birkentālam otrajā piegājienā izcila šaušana bez rezerves patronām – galu galā Buliņa finišā Latvijai atnesa 9. vietu.

Intervija - Sanita Buliņa, biatloniste

Uz goda pjedestāla Francija, Austrija un Vācija.

Jauktajā stafetē 2 dāmām un diviem vīriem Latvijai labs sākums. Imants Maļina sāka ar 3 rezerves patronām, bet otrajā šautuvē uzreiz aizvēra visus mērķus un bija 8. pozīcijā. Matīsam Meirānam šaušana nevedās, nopelnīts soda aplis, kas atsvieda uz 13. pozīciju. Meitenes bija stabilākas vispirms Estere Volfa, pēc tam Elza Bleidele iztika bez soda apļiem un nosargāja Latvijai 13. vietu 26 valstu konkurencē.

Intervija – Elza Bleidele, biatloniste

Uzvara Itālijas kvartetam, otrie vācieši, trešie ukraiņi.