Viņam ir profesionāla filmēšanas komanda: skaņotājs Buda, operators Robčiks, grimētāja Zanīte un sievas brālis, snobiskais kinorežisors Oļegs. Līdzi brauc arī viņa bijušais kolēģis Ritvars, kurš arī palicis bez darba – viņš nolīgts par šoferi. Sievas Alises iedrošināts, Andris ir ieguldījis savus pēdējos līdzekļus, lai realizētu šo pretenciozo projektu. Plāns piecās dienās nofilmēt piecus satriecošus raidījumus sāk izskatīties nereāls, kad komanda saprot – Andra kolosālās vietas ir kolosālas tikai “uz papīra” un izvēlētajos objektos nekā nav. Neskatoties uz to, katru dienu viņiem tomēr izdodas kaut ko satriecošu nofilmēt. Ko un kā – to ir grūti vārdos aprakstīt, tas jāredz pašiem!

1.sērija

Ar neizdzēšamu optimismu un smaidu līdz ausīm vēstures un ģeogrāfijas fanāts Andris pie Latvijas Televīzijas sagaida raidījuma “Brūnā zīme” filmēšanas komandu. Piecu dienu ceļojumā dodas skaņotājs Buda, operators Robčiks, grimētāja Zanīte, skeptiskais režisors Oļegs un šoferis Ritvars, kurš uz filmēšanu ieradies pēc vakardienas ballītes. Tikko komanda izkāpj pie pirmās lokācijas – ceļojošās kāpas Carnikavā –, šoferi Ritvaru sakož odze. Tikmēr pārējie filmēšanas laukumā konstatē, ka Andra plāns par labāko tūrisma raidījumu ir baltiem diegiem šūts.

2. sērija

Šoferis Ritvars iepriekšējo vakaru pavadījis, iedzerot ar Andra brālēnu. Viņš pūš alkometrā, tas rāda, ka nevar stūrēt. Kompānija dodas uz nākamo lokāciju Ropažos. Oļegam un Andrim ir domstarpības par to, kā jāfilmē raidījums, un komanda nostājas Oļega pusē. Režisors uzstāj, ka nākamās epizodes filmēšanai nepieciešami tērpi, un ierosina doties uz “humpalām” tos iegādāties. Andris par šādu pavērsienu nav laimīgs, taču vairs neiebilst.

Latvija, 2020.

Lomās: Mārtiņš Kozlovskis, Reinis Piziks, Nauris Būda, Ilona Zariņa, Jurijs Djakonovs, Jānis Skutelis, Anete Bendika u.c.

12+