• Trešdiena, 2021. gada 14. aprīlis
  • Vārda diena: Strauja, Gudrīte
  • Rīgā skaidrs, +4 °C, Z vējš, 5,14m/s
LSM Bērnistaba

Saplēstā krūze. 10. sērija

Saplēstā krūze

Nate un Ēriks apglabā Pārsliņu. Abi to smagi pārdzīvo. Lūcija sola Arvīdam atdot «Rijkurus», Arvīds un Vizma sapņo par kāzām. Lūcija uzzina, ka Arvīdam patīk Vizma, un aizliedz viņam precēties. Miķelis un Arvīds sakaujas Vizmas dēļ. Jēci šokē Marijas plāni attiecībā uz viņu, Ķieķa tēvu un «Smēdenēm». Nate un Ēriks nolemj pieņemt darbā strādnieci, bet katrs izvēlas citu kandidāti. Lūcija cenšas izšķirt Vizmu un Arvīdu. Vizma purvā bēg no Miķeļa un iestieg akacī.

Komentāri (12)

Valda Aizupiete
Man ir prieks par iespēju TV ekrānā redzēt latviešu aktierus!baudīsim viņu lielisko spēli!
Laima Ostele
Izlasiet A. Dziļuma romānu "Vilka zobs", tad nebūs jāšausminās par filmu! Šajā romānā kaislības sit augstu vilni un daudz filmā ir tieši no šī darba.
Zigrida Zilvere
Cik palicis no Dziļuma ''Saplēstās krūzes"'?!
Tikai dažin personvārdi un tālāk "Ugunsgrēka"' nākošais variants .Žēl,
Agnese (Agii)
Seriāls man taisni iepatikās dēļ šī pāra - Vizma un Arvīds, BET tagad ... nav ne jausmas , vai ir vērts skatīties tālāk?!?!
piekrītu iepriekšējiem komentētājiem, arī es nevarēju nomierināties un visu laiku domāju, kam tas bija vajadzīgs, būtu vismaz kādam pārim skaista mīlestība :)
Ingrīda Punka
Man arī šī sērija liekas par traku šausmīga. Sākumā seriāls ļoti aizrāva, iepatikās aktieru spēle, sižets. Turklāt biju klāt žurnālistu un fotogrāfu grupā, kad filmēja 1.sēriju (sk. foto galeriju), tas bija tik forši, aizraujoši, žēl, ka mums ļāva tur uzturēties tikai pāris stundas! To, ka seriāls daudzus interesē, apliecina kaut vai fakts, ka manu foto galeriju īsā lakā apskatījuši ap 1000 interesentu!!! Dikti ceru, ka to nāves gadījumu un slepkavību paliks mazāk, vai tad neko citu nevar scenāristi izdomāt - sanāk īstas ""Midsomeras slepkavības"" latviešu gaumē!!!!
Inguna Matisāne
Kali jugas šausmene par simtprocentīgiem Degradantiem Letiņiem. Psihiski slimas sievietes un vīrieši seksuālie maniaki un izmantotāji !!!

Justīne Evelina Pundura
Trakas lietas notiek tajā seriālā
Andra Gulbe
:) Latviešu seriāls "10 veidi kā aiziet bojā senajā LV". Nāk prātā variants: kādam uztrieksies ar vienīgo auto, kas redzams ripojam seriālā.
Renars CoolUp
Drūma, traģēdijām pārsātināta Latviešu drāma. Bet tai pat laikā aizraujoša un kaut kas tur iekšā ir pievelkošs. Arī aktierspēle ieliek pārējiem letiņu seriāliem. Malači.
Liga Pipare
Tātad - vienā sērijā: noslīkst bērns, jau vienreiz nodurtam džekam (ok - izskatās, ka ir izdzīvojis) ar akmeni pārsit galvu, Imants Strads arī nositas, bet izdzīvo, Mārtiņa Egliena pastnieks tiek cauri tikai ar uzdauzītu aci, meitene Vizma noslīkst akacī. Vēl mirklis un kadrā parādīsies Leons vai viņa dvīņu brālis! Ugunsgrēks eksterjerā.
Kristīne Eglīte
godīgi sakot /par TRAKU!!!Pārāk šausmīgi,vai tiešām dzīvē viss skaistums jāiznīcina...Grūti bij vakar aizmigt...murgaini!!!
Linda Murr
Jāpiekrīt,dtausmīga sērija!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Saplēstā krūze» 11. - 12. sērija

Saplēstā krūze
Anotācija

«Saplēstā krūze» 9. - 10. sērija

Saplēstā krūze
Anotācija

«Saplēstā krūze» 7. - 8. sērija

Saplēstā krūze
Anotācija

«Saplēstā krūze» 5. - 6. sērija 1

Saplēstā krūze
Anotācija

«Saplēstā krūze» 3. - 4. sērija

Saplēstā krūze