• Svētdiena, 2020. gada 20. septembris
  • Vārda diena: Marianna, Ginters, Guntra
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

«Mans mīļais Ramons» 8. -12. sērija

Mans mīļais Ramons

Pirmdiena, 16. aprīlis

8. sērija

Huana ar Ramonu runā ar Favjolu un Andreu. Favjola saka, ka viņai vairs netic. Ramons aizstāv māti. Huana pasaka, ka polises naudu atdos Ortensijai. Ortensija pieprasa Porfirio, lai viņš liktu Huanu apcietināt. Flavio izlemj aiziet no darba. Čirka aiznes Dario autoservisā nozagto griezes momenta mērītāju. Dario viņam pasūta vēl citas rezerves daļas. Huana ir mājās kopā ar Andreu, Horhi un Saru, kad atnāk Ortensija un apsūdz viņu paraksta viltošanā. Ierodas Pedro, lai brīdinātu ģimeni par Ortensijas plāniem iesūdzēt Huanu. Pedro atdod Favjolai aerolīnijas sūtīto čeku ar kompensācijas naudu.

Ramons TV ziņās redz, ka policija Tihuanā ir noķērusi kādus Haizivs vīrus. Rosendo sūta Hasinto nogalināt abus apcietinātos, lai tie neizpļāpātos. Antonio atnāk pie Roksanas ar ziediem, bet Agustins atsūta īsziņu, ka arī viņš esot ceļā pie viņas. Ramons saka Dalijai, ka viņam nepaveicās darba meklējumos. Dalija pastāsta par Flavio atstāto vakanci autoservisā, kurā viņa strādā. Nākamajā rītā Dalija aizved Ramonu uz autoservisu meklēt darbu. Ierodas Favjola.

Otrdiena, 17. aprīlis

9. sērija

Favjola uztraucas: ja tēta paraksts ir viltots, tad nauda ir zaudēta! Horhes brālis Osvalds nodarbojas ar aizdomīgiem darījumiem saistībā ar eksāmenu jautājumu pārdošanu. Favjola stājas darbā autoservisā, pāņemot tēva darbu. Favjolai par lielu nepatiku Antonio pieņem darbā Ramonu. Ramons viņam apliecina, ka nav ieradies naudas dēļ. Virhinija atklāj, ka vīrs Hulio samaksājis tikai daļu nodokļu, un pieprasa, lai vīrs samaksā visu summu. Izceļas strīds. Virhinijai paliek slikti. Dakteris piedāvā ārstēt Andreu ar hipnozes palīdzību

Trešdiena, 18. aprīlis

10. sērija

Fransisko un Ramons necieš viens otru. Osvalds ar draudzeni meklē pircējus eksāmenu jautājumiem, lai gan apzinās, ka par to var tikt izmesti no universitātes. Virhinijai ir tik smaga astmas lēkme, ka viņa jāved uz slimnīcu. Turp brauc arī Ramons un Fransisko. Hulio tajā brīdī ir kazino un neatbild uz zvaniem. Horhe paliek pie mātes slimnīcā un lūdz, lai Fransisko aizved mājās Ramonu, jo viņš nepazīst pilsētu. Fransisko aizbrauc viens, un Ramons nomaldās. Pa ceļam viņu aplaupa un piekauj. Favjola, to uzzinot, pārdzīvo. Favjola ir saņēmusi no Pedro čeku ar aviokompānijas kompensāciju, daļu naudas iedod Huanai kā algu un izdevumiem. Fransisko dodas izlīgt ar Ramonu, bet viņa runa ir tik nicinoša, ka Ramons nenoturas un viņu piekauj.

Ceturtdiena, 19. aprīlis

11. sērija

Horhe pārmet brālim, ka viņš nav apciemojis mammu slimnīcā. Fransisko paziņo Huanai, ka Ramons viņam iesita. Lai pieliktu punktu incidentam, Ramons ir gatavs uzteikt darbu, taču Favjola viņu pārliecina palikt. Redzot, cik ļoti Dalija priecājas par Ramona palikšanu, Favjolu pārņem greizsirdība, lai gan pati to noliedz. Hulio atkal cenšas tuvināties Huanai.

Piektdiena, 20. aprīlis

12. sērija

Favjola dzird Ramonu pieminam Sofijas vārdu, taču viņš atsakās kaut ko paskaidrot. Luisa noliedz Huanai, ka viņai patīk Benito. Fransisko pārliecina Favjolu, ka viņiem jāapprecas pēc mēneša. Huana uzskata, ka tas ir pārāk sasteigti. Bet Ramons pasaka Favjolai, ka viņa pieļauj lielu kļūdu. Hulio zaudē iespaidīgu naudas summu un ir spiests parakstīt parādzīmi. Margarita izstāsta Ortensijai, ka Favjola un Ramons strādā autoservisā.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 117. (nosl.) sērija 1

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 107. - 111. sērija

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 102. -

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 97. - 101. sērija

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 92. - 96. sērija

Mans mīļais Ramons