• Trešdiena, 2019. gada 20. marts
  • Vārda diena: Made, Irbe
  • Rīgā 0.0°C, - vējš 0m/s, 768mm Hg, 64%
LSM Bērnistaba

V.I.P. 16. aprīlis. Fināls!

V.I.P.

Erudīcijas finālspēlē mūs sagaida kopīgās četrdesmit minūtes, kurās meklēsim atbildes uz divdesmit jautājumiem  un runāsim arī par naudu. Arī diviem skatītājiem, kuri iesūtījuši savus jautājumus, būs iespēja tikt pie naudas balvas. Pusfinālos tiesības spēlēt finālā izcīnīja liepājnieka Vernera Kirša un rīdzinieka Inta Bruņenieka komandas.

Finālisti:

Verners Kiršs, komandas kapteinis, liepājnieks , ikdienā saistīts ar telekomunikācijām.. Latvijas minigolfa federācijas sporta direktors. Galvenais minigolfa attīstītājs Latvijā. Interesē sports, īpaši minigolfs un mūzika.

Kristiāna Kirša, kapteiņa vecākā meita. Maģistra grāds komunikāciju zinātnē, drīz būs doktore. Aizraujas ar krustvārdu mīklām un vēsturi. Strādā Latvijas Nacionajā bibliotēkā. Latvijas izlases minigolfa spēlētāja.

Madara Ambrēna – kapteiņa meita. Dzied korī «Kamēr…», ir kora  direktore. Savulaik Eiropas juniora čempione minigolfā. Strādā valsts pārvaldē. Patīk prāta spēles, nāk pārbaudīt savu erudīciju.


Ints Bruņenieks,  komandas kapteinis, darba laikā un lielu daļu brīvā laika ārsts- ķirurgs flebologs, patīk lasīt grāmatas un zināšanas pielietot dažādās prāta spēlēs. Mēdz klaiņot pa mežiem un purviem, lai atrastu kādu rogaininga kontrolpunktu. 2017. gada vasarā sasniegts viens no sapņiem- veiksmīga finišēšana pasaules čempionātā rogainingā.

Jana Priedniece, kapteiņa draudzene un cīņu biedrene prāta spēlēs un slēpņošanā. Bijusi kriminālziņu žurnāliste, bet nu  rūpējas par dažādu uzņēmumu sabiedrisko attiecību lietām. Uz darbu dodas ar velosipēdu, arī ziemā, jo uzskata, ka Latvijā nav riteņbraukšanai nepiemērotu laika apstākļu. Sirds un dvēsele pieder tautas dejām, krustvārdu mīklām un spontānām ekspedīcijām pa Latviju.

Pēteris Začests, kapteiņa draugs un cīņu biedrs prāta spēlēs. Interesējas par mūziku un politiku, patīk skatīties hokeju, ralliju un apceļot interesantas vietas gan Latvijā, gan ārpus Latvijas.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

V.I.P. 18. marts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 25. marts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 18. marts

V.I.P.

V.I.P.

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 11. marts 2

V.I.P.