Latvijas čempionāta fināls florbolā. "Lekrings" - "Rubene"

Par Latvijas čempioniem florbolā kļuva Cēsu Lekrings, kas Superfināla titula mačā ar 5:4 pārspēja iepriekšējās sezonas čempioni Kocēnu Rubeni. Pirmais periods noslēdzās ar 2:1 cēsnieku labā. Arī otrā perioda rezultāts bija identisks un pirms pēdējās trešdaļas Lekrings bija vadībā ar 4:2. Trešā perioda astotajā minūtē Atis Stepāns samazināja Lekringa pārsvaru, bet drīz vien Andris Rajeckis atjaunoja divu vārtu pārsvaru. Trīs minūtes pirms pamatlaika beigām Rubene mazākumā nopelnīja soda metienu, kuru ar vairākām māņkustībām realizēja Juris Zilberts, panākot 4:5. Pēdējās minūtēs Rubenei neizdevās izraut neizšķirtu un pēc sešu gadu pārtraukuma čempionu tronī kāpa Cēsu florbolisti, valsts meistarsacīkstēs uzvarot astoto reizi vēsturē.

Intervija - Andris Rajeckis, Lekrings florbolists

Uzvarētāju rindās par labāko spēlētāju tika nosaukts Edgars Puriņš, bet pretiniekiem šo atzinību izpelnījās Ingars Matisons.