• Sestdiena, 2021. gada 16. janvāris
  • Vārda diena: Lida, Lidija
  • Rīgā skaidrs, -14 °C, A vējš, 2,06m/s
LSM Bērnistaba

«Carousel» aizvadījuši divus Eirovīzijas ģenerālmēģinājumus

Eirovīzija

Grupa «Carousel» trešdien Telavivā aizvadīja divus ģenerālmēģinājumus, lai šovakar pārstāvētu Latviju 64. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā. Otro ģenerālmēģinājumu vēroja arī starptautiska žūrija, kuras balsojums veidos pusi no 2. pusfināla rezultātiem. 

Žūrijā ietilpst 5 mūzikas industrijas profesionāļi no katras 41 dalībvalsts. Katra žūrijas locekļa individuālais balsojums veido kopējo punktu skaitu, ko dalībvalstu žūrijas piešķir dziesmām – sākot no 12 punktiem par 1. vietu pusfinālā un beidzot ar 1 punktu desmitajai vietai žūrijas vērtējumā. Lai saglabātu intrigu, žūrijas balsojums publiski tiks atklāts tikai 18. maijā īsi pēc konkursa fināla. 

«Priekšnesuma tehniskā puse ar katru reizi tiek uzlabota, un grupas kopējais noskaņojums pirms vakarā gaidāmās uzstāšanās žūrijas un arēnas skatītāju priekšā ir pozitīvs,» pēc šodienas pirmā mēģinājuma atzina Latvijas delegācijas vadītāja Zita Kaminska. Viņa piebilda, ka arī Latvijas priekšnesuma radošie režisori Renijs Miro un Filips Adamono Zviedrijas ir apmierināti ar «Carousel» sniegumu un uzskata, ka visi priekšdarbi ir paveikti, lai atliktu izbaudīt savu uzstāšanos un godam pārstāvētu Latviju pusfinālā. 

Šodien pulksten 16:00 sāksies pēdējais ģenerālmēģinājums pirms 2. pusfināla tiešraides, kas LTV1 būs skatāma no pulksten 22:00.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Eirovīzija 2020: Eiropa staro!

Eirovīzija

Eirovīzija 2020. Studijā Samanta Tīna

Eirovīzija

Vasil – You (ZIEMEĻMAĶEDONIJAS REPUBLIKA)

Eirovīzija

Senhit – Freaky! (SANMARĪNO)

Eirovīzija

Hurricane - Hasta La Vista (SERBIJA)

Eirovīzija