Pirmdiena, 16. maijs

3586. sērija

Maija izstāsta Kristofam par savām aizdomām, ka Ariāna pirms dažām nedēļām saindēja Selīnu ar kādu retu indi. Kristofs nolemj to pārbaudīt un izdomā jaunu plānu, kā izdarīt spiedienu uz Ariānu. Mihaels un dakteris Kamms cīnās par galvenā ārsta posteni. Rozālija cer uz labu iznākumu, bet tad Hildegarde paziņo komisijas lēmumu. Maksim nepieciešama nauda riteņa remontam, bet Alfonss nesola avansu. Kad Kornēlijai pazūd naudasmaks, aizdomās tiek turēts Maksis.

Otrdiena, 17. maijs

3587. sērija

Kornēlijs nav apmierināts ar radušos situāciju. Maija izsaka tēvam pārmetumus, un abi sastrīdas. Lai nomierinātu Maiju, Kristofs apgalvo, ka Ariāna nav saistīta ar Selīnas indēšanu. Viņš aizsūta Šulcu uz Dienvidameriku sameklēt personu, kas pārdeva Ariānai indi. Ariāna atklāj Kristofa plānu. Roberts pieprasa Maksim atvērt skapīti un pamana uz durvīm sievietes fotogrāfiju, kuru notur par Vanesu. Lai uzlabotu savu reputāciju vēlētāju acīs, Rozālija savā dzimšanas dienā vēlas sarīkot vienojošu pasākumu ciema sievietēm.

Trešdiena, 18. maijs

3588. sērija

Kristofs savāc pierādījumus daktera Kamma nekrietnībām un sāk viņu šantažēt. Kamms ir spiests sagādāt medikamentu, kas izraisa neiroloģiskas problēmas. Kristofs iejauc zāles Ariānas kafijā, bet Ariānai rodas aizdomas. Floriāns atgādina Kornēlijam, ko Maija darījusi viņa labā. Kornēlijs lūdz piedošanu Maijai un apsola palikt “Firstenhofā”, lai pierādītu, ka nav vainīgs. “Firstenhofas” mežā tiek gāzti koki, un Ariāna piespiež Rozāliju teikt runu kūrorta viesnīcas atklāšanas pasākumā. Rozālijas sieviešu vienotības pasākums izgāžas. Viņa bēdīga atgriežas mājās, kur viņu gaida pārsteigums. 

Ceturtdiena, 19. maijs

3589. sērija

Larss Šternbergs izstāsta Ērikam, ka netālu kalnu namiņā slēpjas Kornēlijs fon Tālheims. Ariāna pierunā Ēriku pašam pārliecināties, vai tas tiešām ir fon Tālheims. Ēriks dodas uz namiņu, nenojauzdams, kādām briesmām sevi pakļauj. Ariāna jūtas slikti, un Mihaels nosūta viņu uz slimnīcu, kur viņa nonāk daktera Kamma rokās. Ariāna piekrīt izmeklējumiem un liek dakterim Kammam pārbaudīt arī iespējamu saindēšanu. Viesnīca gatavojas labdarības pasākumam, un Hildegarde nolemj piedāvāt pavāru kursus un iegūto naudu ziedot labdarībai. Širīna un Maksis noslēdz derības, kurš savāks vairāk sekotāju savam video blogam. 

7+