• Piektdiena, 2020. gada 30. oktobris
  • Vārda diena: Ulla, Nadīna, Adīna
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

1:1 Gundars Rēders : Raimonds Vējonis

1:1

Komentāri (5)

esmujanis
"Raidījuma vadītājs nesaprotamu iemeslu dēļ bija nolaidies līdz tam viszinīgā smīna līmenim"- šim gan piekrītu - nesmuki. Par Vējoni- Tipisks "savs"cilvēks! Labākais no ispējamām iespējām. Likās, ka Vaira arī būtu gatava glābt Latviju:) . Ja Raimonds sapratīs, kad drīkst būt Čoms, kad jāuzliek tauriņš uncitus čomus jāneredz - OK! Veiksmi!
Valdis Aleksandrovs (Valdiņš)
Orators pačābīgs, taču nav tāds bremze kā Bērziņš. Patskaņu vilkšana starp vārdiem skaidrojama ar psiholoģisku vēlmi paust, ka vēl ir kas sakāms - lai sarunbiedrs nenojauktu domu. Domas kārtojas palēni, bet loģiski.
Kādam var nepatikt, ka runā savā madoniešu izloksnē (oficiāli gan tādas neesot, bet...), tomēr vārdu izvēle varētu būt "pareizāka".
Rēdera dārziņā akmens: tā arī nespēja izdibināt, ko Vējonis teiktu Putinam, kad būs jātiekas...
Domāju, ka būs labi ar to mūsu prezidentu! Būs otrais jēdzīgākais kopš neatkarības atgūšanas (pirmā, protams, VVF, lai gan nokaitināja ar savu zīmēšanos starptautiskajā mērogā un pilnīgu nelikšanos ne zinis par "prasto tautu", ko pat pamanījās publiski nozākāt pie Brīvības pieminekļa 16. marta pasākuma sakarā...).
Valdis Aleksandrovs (Valdiņš)
P.S. Ja kādam kas atbildams vai piebilstams, lūgums rakstīt to valdinjsg@inbox.lv vai "draugiem.lv" Valdim Aleksandrovam!
Gita Morris Vāgenheima
Nu, šis 1:1raidījums bija 1:0 - Vējoņa labā!
Raidījuma vadītājs nesaprotamu iemeslu dēļ bija nolaidies līdz tam viszinīgā smīna līmenim, kaitinot jebkuru inteliģentu skatītāju, kurš ir pieslēdzies raidījumam, lai uzzinātu, kas jaunievēlētajam prezidentam ir sakāms par LATVIJAI svarīgiem, būtiskiem jautājumiem. Atkal jau tika skaldīti tādi mati, kas vispār nav prezidenta kompetencē. Un visam pa virsu tas izmisīgais, uzbāzīgais, negatīvpareģojošais presings par Straujumas valdības krišanu.
Ļoti žēl, ka tik nepārdomāti tiek šķērdēts valsts televīzijas raidlaiks.
KĀDS NO TĀ LABUMS LATVIJAI?

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

1:1 Gundars Rēders: Zbigņevs Stankevičs

1:1

1:1. Gundars Rēders: Guntars Račs 3

1:1
Anotācija

1:1 Gundars Rēders: Guntars Račs 1

1:1

1:1 Gundars Rēders: Uga Dumpis

1:1