Latvijas Televīzijas (LTV) Ziņu dienesta žurnālists Gundars Rēders ir devies uz Krieviju, lai sekotu līdzi Latvijas ārlietu ministra Edgara Rinkēviča vizītei Maskavā un pārrunām ar Krievijas ārlietu ministru Sergeju Lavrovu. Ziņu raidījuma “Panorāma” sižetā no Maskavas G.Rēders vēstīs par jaunāko notikumu attīstību.

Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs kā Eiropas Savienības Prezidējošās valsts pārstāvis 11.un 12.janvārī ir devies ārvalstu vizītē uz Ukrainu un Krieviju, lai noskaidrotu abu valstu pārstāvju nostājas Ukrainas krīzes jautājumā.

Vakar ministrs Kijevā tikās ar Ukrainas prezidentu Petro Porošenko. Par šo tikšanos un tajā apspriesto LTV žurnālists G.Rēders ziņoja vakar, ziņu raidījumā “Panorāma”. Šodien E.Rinkēvičs Maskavā tiksies ar Krievijas ārlietu ministru Sergeju Lavrovu. Tā būs abu valstu ārlietu ministru pirmā tikšanās pēc Ukrainas krīzes sākšanās un apmaiņas ar sankcijām un melnajiem sarakstiem.

Kā izvērsīsies abu amatpersonu sarunas, no Maskavas ziņos Gundars Rēders 12.janvāra “Panorāmā” plkst.20:30, sniedzot LTV skatītājiem objektīvu jaunāko informāciju.