Pirmdiena, 16. augusts

5. sērija

Uzdevums nogalināt

Darba laikā iet bojā ūdenslīdēja Rozija Neimane. Viņas kolēģi ir neizpratnē par notikušo un lietas izmeklēšanu uztic policijai. Drīz vien atklājas, ka Roziju kāds sazāļojis. Kamēr policisti pārbauda versiju par iespējamām naudas grūtībām un šantāžu, atklājas, ka arī Rozijas laulības dzīvē bijuši sarežģījumi.

Otrdiena, 17. augusts

6. sērija

Varenie un mazie

Policijas reida laikā Paula atklāj, ka pazudusi viņas paziņa, bezpajumtniece Rūta. Kamēr Paula mēģina panākt, ka pazudušo sievieti izsludina meklēšanā, policija atrod citas bezpajumtnieces līķi. Policisti atklāj, ka Rūtas meita Ida veido karjeru politikā, un mātes dzīvesveids nekādi nenāk par labu viņas tēlam.

Trešdiena, 18. augusts

7. sērija

Motorkuģis «Betina»

Kāds sagūsta svinību viesus uz izklaides kutera Šprē upē. Jasmīna kopā ar Volfu seko kuterim, lai saprastu, kādas ir ķīlnieku saņēmēja prasības. Izrādās, ka vainīgais ir Bernds Šrāde, kas pats kādreiz bijis iekšzemes kuģu kapteinis. Diemžēl visi policijas mēģinājumi vienoties ar ķīlnieku saņēmēju un panākt kompromisu ir nesekmīgi.

Ceturtdiena, 19. augusts

8. sērija

Jahtu osta

Tiek nogalināta jahtu ostas jaunā nomniece Verēna Lorenca. Policija noskaidro, ka ostā pastāvīgi dzīvo vairāki kuteru īpašnieki, bet Lorencas kundzei bijuši lieli plāni ostas attīstībai nākotnē. Fahri tiek atstādināts no izmeklēšanas, jo personiski pazīst dažus ostas iemītniekus, tomēr ar to nepietiek, lai viņš atmestu domu izpētīt lietas apstākļus.

12+