Meklējot modes noteicējus

«VISS notiek» kopā ar modes blogeri Agnesi Kleinu devās noskaidrot, kas nosaka modes tendences un kas veicina zīmolu atpazīstamību piesātinātajā modes tirgū.

VISS notiek Eiropā: Jauniešu garantijas

Iepriekš «VISS notiek» esam stāstījuši par jauniešu bezdarba problēmu Eiropas Savienībā. Lai gan jauniešu bezdarba līmenim Latvijā ir tendence samazināties, problēma aizvien ir aktuāla. Eiropa piedāvā risinājumu – no 2014. - 2020. gadam plāno sākt vērienīgu programmu «Jauniešu garantijas».

Uzturēšanās atļauju efekts

Emocionālas diskusijas izraisījušas iespēja ārzemniekiem iegūt termiņuzturēšanās atļaujas, ja viņi nopērk nekustamo īpašumu par 100 000 latiem Rīgā, tās apkārtnē vai kādā citā lielpilsētā, vai arī par 50 000 latiem kaur kur citur Latvijā. Daži saka, ka šīs programmas rezultātā Latvijā ieguldītā nauda palīdzējusi noturēt tautsaimniecību virs ūdens krīzes laikā, citi brīdina, ka tā piesaista valstij nevēlamus iebraucējus. Lai labāk saprastu, kā šī programma ietekmē tautsaimniecību, uzaicinājām uz sarunu Nekustamo īpašumu darījumu asociācijas vadītāju Edgaru Šīnu.