Eiropas čempionāta pludmales volejbolā otrā diena

Jūrmalā Majoru pludmalē sākusies otrā Eiropas čempionāta diena pludmales volejbolā. Mačus klātienē vēro Matīss Timofejevs.

Aleksandram Samoilovam/Jānim Šmēdiņam pretī stājās igauņi Nolvaks/Tisārs. Ja mačs iesākās ar latviešu dominanci, tad turpinājumā igauņi spēja spēli izlīdzināt – otrajā setā pat uz brīdi izvirzoties vadībā. Abu setu galotnes gan daudz pārliecinošāk aizvadīja latvieši – uzvara ar 2-0 Samoilovam/Šmēdiņam 21-17 / 21-18.

Intervija - Jānis Šmēdiņš, pludmales volejbolists

Mārtiņam Pļaviņam/Edgaram Točam pirmajā mačā pretī stājās beļģi Kokelkorens/VanValle. Pirmā seta sākums bija līdzīgs, bet tā noslēgumā labi tīkla tuvumā spēlēja Točs – tas deva uzvaru ar 21:16.

Otrajā setā jau daudz līdz vērtīgāka spēkošanās galotnē neizšķirts 19-19, bet pēdējos divus punktus skaistā stilā izcīnīja latvieši svinot uzvaru mačā ar 2-0.

Intervija - Mārtiņš Pļaviņš, pludmales volejbolists

Pārējiem Latvijas vīru duetiem pirmajās spēlēs bija jāsamierinās ar zaudējumiem.

Gan vīriem, gan dāmām grupu turnīru izspēle ir tāda, ka pirmo spēļu uzvarētāji savā starpā noskaidro grupas uzvarētāju, bet zaudētāji savā starpā spēlē par to, kurš duets turnīru turpinās.

No Latvijas dāmu duetiem par uzvaru grupā šovakar cīnījās vien Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka.

Dāmu noskaņojums bija tikpat kaujiniecisks kā otrdien. Pirmajā setā pārliecinošs panākums Graudiņai Kravčenokai - 21:16. Otrajā Krievijas duets atguvās un panāca līdzsvaru. Izšķirošajā trešajā setā Graudiņa/Kravčenoka dominēja pilnībā, latvietes daudz vairāk gribēja uzvarēt un sagrāva pretinieces ar 15:10 Spēlē uzvara ar 2-1 un pirmā vieta grupā.

Intervija - Anastasija Kravčenoka, Eiropas čempione pludmales volejbolā (2019.g.)

Marta Ozoliņa pārī ar Lūīzi Skrastiņu, Kristīne Briede/Krista Paegle un arī  Anete Namiķe/Varvara Brailko šodien piedzīvojot zaudējumus izšķirošajos mačos noslēdza dalību Eiropas čempionātā.