• Svētdiena, 2020. gada 25. oktobris
  • Vārda diena: Beāte, Beatrise
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

TV JAUNUMS! «Pārtikas revidents» 1. sērija. Sēnes

Pārtikas revidents

«Pārtikas revidents» būs analītisks raidījums, kas pētīs veikalu plauktos un tirgū pieejamās pārtikas izcelsmi, saturu un cenu atšķirību, katru nedēļu īpašu uzmanību veltot kādam produktam. Kas patiesībā ir šī produkta sastāvā? Kas ir izplatītākie mīti par to un vai tie ir patiesi? Kur un kā šis pārtikas produkts tiek radīts? Vai cena vienmēr nozīmē kvalitāti?

Šie ir tikai daži no jautājumiem, uz kuriem atbildes tiks meklētas jau drīzumā, katru trešdienu LTV1.

Raidījuma idejas autors ir žurnālists un raidījuma «Aizliegtais Paņēmiens» vadītājs Guntis Bojārs, bet raidījumu «Pārtikas revidents» vadīs Ieva Strazdiņa. Tā vienlaikus būs arī Ievas Strazdiņas debija LTV žurnālistu komandā. Raidījuma režisori ir Zane Gargažina un Andris Fridrihsons. Raidījumā aktīvi darbosies arī žurnālistes Krista Tuča, Lauma Krastiņa un Liena Skadiņa.

1. sērija

Pirmās sērijas galvenā varone – sēne. Rudenī latvieši dodas uz mežu, lai lasītu sēnes. Cik daudz mēs par tām zinām? Kā atšķiras meža sēnes no tām, kas nopērkamas veikalā? Un tās, kas veikalā – kur tās aug un kā nonāk mūsu veikalu plauktos? Vai sēnes ir veselīgas un kas ir to sastāvā – to skaidros «BIOR» analīžu rezultāti.

Tāpat arī uzzināsim, kas ir visbiežāk pieļautās kļūdas virtuvē, sēnes apstrādājot, un iepazīsim neparastus produktus, kuru sastāvā, kā izrādās, arī ir sēnes. Raidījumā sazināsimies arī ar ārzemniekiem – skaidrosim, vai tiešām sēņu lasīšana raksturīga tikai latviešiem. Uzzināsim, kas ir indīgās sēnes un kāpēc tās ir īpaši bīstamas, kā arī, vai sēnes nepareizi apstrādājot, arī ēdamās kļūst bīstamas mūsu veselībai.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

«Pārtikas revidents». Pārtikas atkritumi

Pārtikas revidents
Anotācija

«Pārtikas revidents». Japāņu ēšanas paradumi

Pārtikas revidents

Pārtikas revidents. Bulciņas 1

Pārtikas revidents
Anotācija

«Pārtikas revidents» 6. sērija. Pārtikas atkritumi

Pārtikas revidents

Pārtikas revidents. Sāls

Pārtikas revidents