• Otrdiena, 2021. gada 19. janvāris
  • Vārda diena: Alnis, Andulis
  • Rīgā mākoņains, -10 °C, D vējš, 4,63m/s
LSM Bērnistaba

Vai demogrāfija būs viena no jaunās valdības prioritātēm?

Tieša runa

Apspriežot uzdevumus nākamajai valdībai, kā viena no prioritātēm izvirzīta demogrāfiskās situācijas būtiska uzlabošana. Kā tas paveicams? Tiek diskutēts raidījumā «Tieša runa».

Studijā Māris Kučinskis, Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisijas priekšsēdētājs (ZZS), Imants Parādnieks, Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas Demogrāfijas lietu apakškomisijas priekšsēdētājs, Edvards Smiltēns, partijas «Vienotība» Saeimas frakcijas priekšsēdētājas vietnieks, Madara Fridrihsone, Latvijas Radio žurnāliste, Otto Ozols, rakstnieks, publicists, Ivars Austers, LU sociālās psiholoģijas profesors. Raidījumu vada Guntis Bojārs.

Komentāri (2)

Jānis Laiks
Bija laba iespēja pavērot jaunā ZZS premjera kandidāta spriešanas un runas spējas tuvplānā un ilgāk kā 2 teikumu garumā. Atgādināja prezidentu Bērziņu, pat ļoti.
Ja šī ir alternatīva, es liktu uz Āboltiņu.
kasmaresku
kārtējo reizi spilgti tika pierādīts, ka kungiem un dāmām, kas "pie stūres", nav ne mazākās apjēgas par to, kas un kāpēc notiek, un ko ar to visu iesākt... Lai dzimtu bērni, to potenciālajiem radītājiem ir vienkārši jājūtas pietiekoši labi un komfortabli jebkādā - katram kaut kādā savā jomā un sajūtu līmenī. Nevienu neinteresē, cik man maksās par to, ka man būs bērns. Atbalstam un finansiālajam faktoram ir tikai otršķirīga, bet ļoti nozīmīga loma pēc bērna piedzimšanas. Tas var ietekmēt nākamo bērnu esamību caur pašsajūtas labu vai sliktu esamību, ko rada pirmā bērna radīšana, audzināšana, skološana. Pirmkārt ir jābūt ikdienišķam pozitīvismam, lai veidotos bērnus griboši pāri. Bez vispārējas ekonomiskas stabilitātes un drošības sajūtas par bērnu pabalstiem un jauno vai vecāko gimeņu atbalstiem runāt ir vienkārši tukšu salmu kulšana dēļ ķeksīša "padarīto darbu" listē!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Tieša runa: «Kādai jābūt nākotnes Rīgai?»

Tieša runa
Anotācija

Tieša runa: «Kādai jābūt nākotnes Rīgai?»

Tieša runa