• Otrdiena, 2021. gada 26. janvāris
  • Vārda diena: Agneta, Agnis, Ansis
  • Rīgā sniega pārslas, 0 °C, Z/ZR vējš, 3,60m/s
LSM Bērnistaba

V.I.P. 16. decembris. Fināls!

V.I.P.

Šī būs 2019. gada pēdējā erudīcijas spēles «Veiksme. Intuīcija. Prāts» sērija šogad. Kurš saņems lielo naudas balvu? Ja salavecītis lūdz skaitīt dzejoli, tad pie Uģa Joksta pareizi būs jāatbild uz 40 jautājumiem par Ugunszemi, Leonardo da Vinči, Salvadoru Dali un citām tēmām.

Dalībnieki:

Dainis Budrevičs, komandas kapteinis, biznesa analītiķis. Aktīvs kultūras un sporta pasākumu apmeklētājs, brīvo laiku cenšas izmantot efektīvi, darot gan ķermeni, gan prātu attīstošas nodarbes. Interesē aktuālais Latvijas un pasaules politikā, sabiedriskajās norisēs,  arī mūzikas, filmu un televīzijas pārraižu pasaulē.

Arvis Budrevičs, kapteiņa brālis, reiz bijis šīs spēles kapteinis. Labprāt  iesaistās diskusijās par sev interesējošām tēmām, apveltīts ar labu humora izjūtu. Patīk smieties, labi pavadīt laiku, interesē sports, īpaši basketbols, cītīgs mūzikas festivālu apmeklētājs, laba kino un arī sliktākas mūzikas cienītājs

Mārtiņš Vītols, brāļu draugs. Liels grāmatu lasītājs, ļoti mērķtiecīgi un padziļināti meklē informāciju un mācās par sev interesējošām lietām, tai skaitā, profesionālajā dzīvē nepieciešamajām prasmēm. Galda spēļu cienītājs.


Mārtiņš Kagainis, komandas kapteinis. Jo vairāk dara, jo vairāk var padarīt- tas ir viens no Mārtiņa moto. Šobrīd studē teātra režiju Latvijas Kultūras akadēmijas maģistrantūrā. Gandrīz jau 20 gadus dejo, piedalījies šovā «Dejo ar zvaigzni». Arī dzied un spēlē teātri. Brīvo laiku cenšas pavadīt atpūšoties ārpus Latvijas, kā arī spēlējot volejbolu.

Matīss Vingris. kapteiņa draugs un klases biedrs no pirmskolas līdz pat 12. klasei. Absolvējis Latvijas Universitātes Juridisko fakultāti. Darbojas tieslietu sistēmā. Brīvajā laikā spēlē Jūrmalas teātrī un muzicē, spēlē  saksofonu un klavieres.

Kristaps Opincāns, kapteiņa draugs un kursa biedrs maģistrantūrā. Absolvējis LU Vēstures un filozofijas fakultāti. Piedzimis agrāk kā citi, tāpēc apņēmies dzīvot mūžīgi. Slikti ķer lidojošus priekšmetus!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

V.I.P. 1. februāris

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts 3

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 25. janvāris

V.I.P.