Latvijas hokeja virslīga. HK "Mogo/LSPA" 10:1 HK "Prizma"

Šī nedēļa HK «Prizma» Virslīgā neveiksmīga – jau otrdien zaudēts Daugavpilij un pēdējā vieta turnīra tabulā. Pret līgas līderi HK «Mogo/LSPA» gan prizmieši turējās pretī cienīgi visu pirmo periodu - sestajā minūtē HK «Mogo/LSPA» līderis Gatis Gricinskis panāca 1:0. Visas cerības uz punktiem HK «Prizma» sabruka otrajā trešdaļā, kad ielaida septiņus vārtus pēc kārtas. Maisam gals bija vaļā un HK «Mogo/LSPA» “Prizmai” sagādāja kārtējo sagrāvi ar 10:1, Gatim Gricinskim divi vārti un viena rezultatība piespēle ļāva kļūt par virslīgas rezultatīvāko hokejistu ar 37 punktiem.