• Pirmdiena, 2021. gada 14. jūnijs
  • Vārda diena: Saiva, Santis, Sentis, Tija, Saivis
  • Rīgā skaidrs, +22 °C, Z vējš, 2m/s
LSM Bērnistaba

Lieliska slēpošana trase Latgalē

Tautas sports

2005./2006. gada ziemā sākām nodarboties ar distanču slēpošanu un kopš tā laika neatņemama ik ziemas pie mūsu mājām arī ir trase. No sākuma gāja raibi, bet ar gadiem nāca saprašana gan par to kā jāveido trase, gan par slēpošanas tehniku, gan inventāru.

Labdien!
Atsaucoties jūsu aicinājumam pastāstīt par pašu veidotām piemājas distanču slēpošanas trasēm, gribam jums pastāstīt par mūsējo. Dzīvojam pašā Latvijas nomalē, Dagdas novada Bērziņu pagastā 1,5 km no robežas ar Baltkrieviju, sādžā "Grizāni", kur ir tikai 3 apdzīvotas mājas. 2005./2006. gada ziemā sākām nodarboties ar distanču slēpošanu un kopš tā laika neatņemama ik ziemas pie mūsu mājām arī ir trase. No sākuma gāja raibi, bet ar gadiem nāca saprašana gan par to kā jāveido trase, gan par  slēpošanas tehniku, gan inventāru. 
Tā kā tuvumā apdzīvotu vietu nav (pat apdzīvotās mājas var saskaitīt uz vienas rokas pirkstiem!), tad trasē parasti esam 2-5 cilvēki. Bet trase nudien ir feina- aplis ir aptuveni 3,3 km garš, ir gan nobraucieni, gan kāpumi!


Veiksmi vēlot Alda un Ainārs Mizāni!

Sūti arī Tu savus video, bildes un iedvesmo arī citus sportot.

Gaidam video, bildes ar aprakstu uz tautassports@ltv.lv vai sūti mums uz twitter @LTVsports. Seko mums arī draugiem.lv portālā - draugiem.lv/tautassports

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Sports un veslība. Cik bīstams var būt hokejs.

Tautas sports

Sports un Veselība. Amatieru sports

Tautas sports

Amatieru sports - Kopā jautrāk

Tautas sports

Amatieru sports - veselība un riski

Tautas sports

Kā motivēt pusaudzi sportot?

Tautas sports