• Ceturtdiena, 2020. gada 24. septembris
  • Vārda diena: Agris, Agrita
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

«Zemes stāsti». Kaspars Ādams

Zemes stāsti

Ceļmalā pie pašas Lietuvas robežas Leišmalē nezinātājs pabrauc garām vienam no Latvijas lauku veiksmes stāstiem. Saimniecības, kas spējušas attīstīties no dažiem hektāriem zemes līdz pat simtiem. Tas ir kā jebkurš darbs – ir jāgrib strādāt un smagi, tad viss esot iespējams! Bet vai ir iespējams parastam lauku puisim savām rokām nopelnīt milijonu?

2006. gadā Kaspars Ādams ienāca pamestā lauku mājā. 24 gadu vecumā viņš sāka dažu gaļas lopu saimniecību. Viņš bija jauns vēl nepieredzējis, bet ar spilgtu redzējumu, ko un kā vēlas darīt. Šodien, 10 gadu laikā, viņš ir spējis radīt sadarbību ar visiem Latvijas gaļas lopkopjiem un nodrošina lopu izsoli Eiropas tirgus vajadzībām. Par Latvijas lauksaimnieku izaudzētajiem teļiem vai gotiņām cīnās gaļas uzpircēji, kuri savukārt dzīvniekus vēlāk transportē uz tālāku audzēšanu. Tie vēlāk nonāk smalkos Eiropas restorānos.

Studiju gados, kad Kaspars jau cieši bija nolēmis savu dzīvi saistīt ar lauksaimniecību, viņš aktīvi sāka interesēties par lielopu izsolēm Eiropā un pasaulē. Viņu to darīt pamudināja niknums par Latvijā valdošo tirgu.

Komentāri (2)

Ilona Lece
Paldies Kasparam un visai viņa komandai. Ir tik patīkami strādāt ar šādiem cilvēkiem. Mums kā liellopu audzētājiem un izsoļu namam ka realizētajiem. Lai būtu vairāk šādu veiksmes stāstu. Lai veicas turpmāk un izturība.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

«Zemes stāsti». Alma Bērziņa

Zemes stāsti
Anotācija

«Zemes stāsti». Jānis Vaivars

Zemes stāsti

«Zemes stāsti». Guntars Bartkevičs

Zemes stāsti
Anotācija

«Zemes stāsti». Alma Bērziņa

Zemes stāsti
Anotācija

JAUNA SEZONA! «Zemes stāsti». Guntars Bartkevičs

Zemes stāsti