Pirmdiena, 17. janvāris

8. sērija

Ģimene uzdāvina Elizabetei dzimšanas dienā atpūtu smalkā viesnīcā. Viņa uztraucas par mājās palikušo saimniecību un darbiem, taču tad iepazīstas ar restorānu kritiķi Klausu Helmani. Andrea ir atradusi fantastisku dzīvokli, taču Mārtins aizmirst ierasties uz norunāto tikšanos ar mākleri. Hanss piedāvā Klārai pārcelties uz Grūberu mājām, bet viņa atsaka. Andrea saņem piedāvājumu strādāt slavenā advokātu birojā Vīnē.

Otrdiena, 18. janvāris

9. sērija

Elizabete atgriežas no atpūtas viesnīcā. Viņu apciemot Grūberu mājās ierodas viesnīcā iepazītais Klauss Helmanis. Hansam mātes jaunais paziņa nepatīk. Pēc konflikta Hanss un Klāra kārtējo reizi salīgst mieru, un Hanss bildina Klāru. Klāra apgalvo, ka mīl Hansu, bet precēties netaisās. Mārtinu ļoti uztrauc kāda pacienta liktenis: ja neatradīsies radinieki, nelaimes gadījumā kalnos vecākus zaudējušajam Jonasam būs jādodas uz bērnunamu.

Trešdiena, 19. janvāris

10. sērija

Pēc pārdzīvotās nelaimes Jonass ne ar vienu nerunā. Mārtins panāk, ka līdz radinieku sameklēšanai Jonass drīkst padzīvot Grūberu mājās. Hanss ir depresijā Klāras atteikuma dēļ. Klauss Helmanis atkārtoti apciemo Elizabeti un flirtē ar viņu. Andrea aizbrauc strādāt uz Vīni. Romānam nav iebildumu pret jauno prakses māsiņu Nikolu Šneideri, taču Mārtinam šķiet, ka viņa sāk pārāk iejaukties viņa darbā un personiskajā dzīvē.

Ceturtdiena, 20. janvāris

11. sērija

Jonasa tēvocis atsakās uzņemt viņu savā ģimenē. Vienīgais cilvēks, ar kuru Jonass pēkšņi sāk runāt, ir Zuzanna. Klāra pastāsta Hansam, kāpēc negrib precēties. Viņai bijusi ļoti bēdīga pieredze pirmajā laulībā. Hanss uzskata, ka Klāra viņam neuzticas, un viņi atkal šķiras. Lai uzrakstītu labvēlīgu atsauksmi par Zuzannas krodziņu, Klauss Helmanis pieprasa no viņas “kukuli”. Zuzanna to pastāsta Elizabetei, un viņa sarauj attiecības ar Helmani.

12+