Pirmdiena, 17. janvāris

3. sērija

Gandrīz nevainojams noziegums

Privātais baņķieris tiek atrasts miris no sirdstriekas savā saunā. Šķiet, vīrieša sirds nav izturējusi saunas karstumu, tomēr vairākas norādes Reksim un Davidem liek domāt, ka tā bijusi slepkavība. Aizdomas krīt uz baņķiera brāli, neveiksmīgu uzņēmēju, kuram mirušais regulāri aizdevis naudu. Izmeklēšanā palīdzīgu roku sniedz mirušā vīrieša draudzene Laura, šķietami veiksmīga uzņēmēja, tomēr patiesība par viņu attiecībām liek uzdot jautājumus par Lauras lomu notikušajā.

Otrdiena, 18. janvāris

4. sērija

Laiks nedziedē brūces

Reksis, Davide un Monteroso izmeklē nelaimes gadījumu būvlaukumā, kur no sastatnēm ir nokritis vai nogrūsts jauns puisis Mario. No sākuma visa uzmanība tiek pievērsta valdonīgajai un cietsirdīgajai būvuzņēmējai Tercijai, kura ar visiem spēkiem centusies Mario atlaist no darba. Bet kāds atklājums izmeklētājiem liek saprast, ka negadījums, iespējams, saistīts ar plašu veselības apdrošināšanas atlīdzību izkrāpšanas shēmu. 

Trešdiena, 19. janvāris

5. sērija

Balss pūlī

Jaunai sievietei Amēlijai pie dzelzceļa stacijas ar nazi uzbrūk kāds vīrietis, un viņa viņu aizstāvoties nodur. Saprotot, ka kāds ir apņēmies viņu par katru cenu nogalināt, Amēlija uzsāk izmisīgu bēgšanas mēģinājumu, kura laikā par viņas vienīgo uzticības personu kļūst radio dīdžejs Lola. Reksim un Davidem ir jācenšas glābt Amēliju un jāatklāj, kas slēpjas aiz slepkavības mēģinājumiem. 

Ceturtdiena, 20. janvāris

6. sērija

Iebrucējs

Komisārs Rivera, tērpies uzvalkā, kopā ar Reksi pavada savu māsasmeitu Lisu uz pokera labdarības turnīru. Augstākās sabiedrības pārstāvju apmeklētais pasākums pārvēršas murgā, kad tā dalībniekus par ķīlniekiem saņem bruņota banda. Davidem ir vienlaicīgi jāglābj ievainotās māsasmeitas dzīvība un jārisina ķīlnieku krīze kopā ar uzticamo palīgu Reksi.

Piektdiena, 21. janvāris

7. sērija

Asins saites

Politiskas partijas sapulces laikā visu acu priekšā tiek nogalināts partijas līderis, kurš cīnījies pret banku patvaļu. Viņa miesassargam izdodas pieveikt slepkavu, bet izmeklēšana liek uzdot jautājumu, vai tiešām šis ir bijis īstais vainīgais. Davide iekļūst satiksmes negadījumā, kuru izraisījusi ar leikēmiju slima meitene, un kopā ar Reksi iesaistās viņas cīņā par dzīvību.

12+