Pirmdiena, 17. janvāris

5. sērija

Operas “Bohēma” mēģinājuma laikā tiek noindēta viena no dziedātājām, Elvīra Kamingsa. Mērdokam rodas aizdomas, ka, iespējams, inde bija paredzēta citai dziedātājai – trupas prīmai Rozai Hemiltonei. Tā kā Brekenrīds ir kaislīgs viņas talanta pielūdzējs, viņš piesakās viņu apsargāt. Viņa sievai Mārgaritai tas nemaz nepatīk.

Otrdiena, 18. janvāris

6. sērija

Tiek nogalināts izgudrotājs Aivens Valenskis, kurš nodarbojās ar akumulatoru izstrādi. Viņš kopā ar Džeimsu Pendriku strādāja pie elektroauto radīšanas. Pendriks ir pārliecināts, ka slepkava jāmeklē starp viņa konkurentiem, viens no kuriem ir arī Henrijs Fords. Brekenrīdam rodas aizdomas, ka Mārgarita varētu viņu krāpt. Viņš lūdz, lai Krebtrijs viņu izseko.

Trešdiena, 19. janvāris

7. sērija

Pazūd bibliotekāre Lusīla Mesinga. Ierodoties bibliotēkā, Mērdoks satiek otru bibliotekāri. Izrādās, tā ir Anna Fulforda, kura jau vairākus mēnešus dzīvo Toronto. Ogdena iekuļas nepatikšanās, jo māca sievietēm par kontracepciju, taču tā ir aizliegta. Brekenrīds sader ar 5. iecirkņa inspektoru O’Keliju, ka viņa iecirknis uzvarēs ikgadējā beisbola spēlē, kas paredzēta pēc nedēļas.

Ceturtdiena, 20. janvāris

8. sērija

Pēc noslēpumainas tikšanās “Sātana bungās” Mērdoks atrod vēl vienu nogalinātu sievieti – Miniju Daganu. Atklājas, ka bibliotēkā slepus var dabūt erotiskas dabas literatūru. Ogdena turpina aģitēt sievietes par kontracepcijas izmantošanu, lai gan tas nepatīk Dārsijam. Lai pasargātu Annu, Mērdoks noslēdz vienošanos ar “Melno roku”. Notiek beisbola spēle starp 4. un 5. iecirkni.

Piektdiena, 21. janvāris

9. sērija

Izgudrotāju konkursā, kurā Krebtrijs pa kluso mēģināja izrādīt vienu no Mērdoka izgudrojumiem, tiek nogalināts galvenās balvas pretendents, Karls Šreiers. Lai gan izskatās, ka Šreieru nošāva, neviens nedzirdēja šāvienu un neredzēja šāvēju. Izmeklēšanas gaitā Mērdoks iepazīstas ar Aleksandru Bellu.

12+