Ainārs Rudzītis – komandas kapteinis, nodarbošanās – ārsts kardiologs. Azartspēles nespēlē, bet spēj būt azartisks. Patīk ceļot, doties pārgājienos dabā, aizrauj viss, kas saistīts ar ūdeņiem (braukt ar kuģi, laivot pa upi). Sports ir obligāta dzīves sastāvdaļa. Ko nezina pats, to sameklē Google...

Vita Skuja – kapteiņa kolēģe, medicīnas zinātņu doktora grāds klīniskajā medicīnā, nodarbošanās – iekšķīgo slimību ārste, specializējas gastroenteroloģijā. Vita ir medicīnas zinātņu doktore, Rīgas Stradiņa universitātes docētāja gastroenteroloģijā. Prieku sagādā komandas darbs ar cilvēkiem un spēja tikt galā ar piņķerīgiem uzdevumiem. Par savas dzīves lielāko izaicinājumu Vita uzskata spēju nolikt malā savu mūždien darbiem pilno kalendāru. 

Liene Martinsone-Bērzkalne - kapteiņa kolēģe, ārste interniste, docētāja Rīgas Stradiņa universitātē, praktizējoša ārste. Vasarā īpaši patīk doties izbraucienos ar motociklu. Ilgus gadus spēlējusi vijoli. Priecātos par brīvo laiku, kurā varētu lasīt grāmatas un dziedāt sieviešu korī. Patīk sēņot, ogot, doties mežā.


Ints Bruņenieks – komandas kapteinis, ķirurgs, flebologs, proktologs. Lielākais izaicinājums dzīvē ir kopā ar sieviņu Gundegu izaudzināt trīs bērnus par labiem cilvēkiem. Visvairāk baidās no vecuma plānprātības, tāpēc regulāri azartiski aizraujas ar dažādām erudīcijas nodarbēm, ar dozētu fizisku piepūli.

Arnolds Kadišs – ķirurgs, flebologs. Dr. Kadiša vēnu klīnikas vadītājs. Brīvo laiku pavada ceļojot, aktīvi sportojot vai arī baudot svaigu gaisu un pirts rituālu laukos. Aizrauj laba rokmūzika, ģimenes lokā periodiski pamuzicē arī pats. 

Varis Meška – stomatologs, kapteiņa līdzgaitnieks prāta spēlēs. Šajā spēlē piedalās nelegāli, jo zobārsti nav nekādi ārsti. Nekas tā īsti neinteresē, nekas tā īsti nepatīk. Nesportisks. Precējies. Regulāri spiests piedalīties dažādās prāta spēlēs. Arī šajā…