Latvijas basketbola kausa izcīņas ceturtdaļfināla sērijas spēlē BK "Ventspils" ar rezultātu 86:78 pieveic BK "Ogre"

Pirms divām nedēļām ventspilnieki Ogrē izcīnīja uzvaru ar piecu punktu pārsvaru. Lai pagarinātu sēriju Ogrei bija jāuzvar ar +6. Viesiem ikra muskuļa sastiepuma dēļ nevarēja palīdzēt viens no līderiem Edgars Lasenbergs.

Pirmo ceturtdaļu Ventspils noslēdza ar 22 punktu pārsvaru. Spēles otrajā nogrieznī Ventspils turpināja iet viegli cauri Ogres aizsardzības zonai. Taču Daugavas krasta pārstāvji spēja minimāli samazināt deficītu līdz 14 punktiem. Trešajā ceturtdaļā viesu faniem skandinot Ogre uz priekšu, komanda to darīja. Vairs tikai -11. Tomēr mājinieki spēja noturēt vādību. Uzvara Ventspilij ar 83:76.

Intervija - Kristaps Mediss, BK “Ventspils” basketbolists

Pusfinālā Ventspils tiksies ar VEF Rīga, abas komandad aizvadītajā jau spēlēja kausa finālā, kad uzvaru izcīnīja rīdzinieki.